Najlepszy lekarz w szpitalu w Drezdenku. Bardzo oddany swojej pracy i pacjentowi. Podzielam wszystkie pozytywne wcześniejsze opinie.

Lekarz cudowny, prowadził mnie z synem. Za każdym razem przemiły, uprzejmy i delikatny oraz szczery. Będzie mi Pana brakowało po tym jak dowiedziałam się że nie pracuje już Pan w Przychodni portowej w Szczecinie. 😪😪😪

Przyszłam do doktora w związku z pozytywnym wynikiem testu ciążowego. Pan doktor poświęcił mi od 5 do 10 min. W ciągu tego czasu zdążył mnie zbadać i zrobić usg. Nie założył kart ciąży, ponieważ jego zdaniem ciąża była mała, stwierdził że to 5 tydzień. Mam przyjść za 3 tygodnie to potwierdzimy czy to ciąża i dopiero zlecimy badania i założymy kartę ciąży. To moja pierwsza ciąża. Niczego nie wytłumaczył, nie dał mi nawet możliwość zadawania pytań. Wyszłam od niego i kompletnie nie wiedziałam co mam z sobą zrobić. Czy wszystko jest dobrze ? Jego odp. ze na ten moment za wcześnie żeby cokolwiek mówić. Nie wiedziałam w końcu czy jestem w ciąży czy to tylko pusty pęcherzyk. Mówił do mnie tak jakbym miała przez te 3 tygodnie poronić, więc on nie będzie mi niczego zakładał i żadnych badań też nie da... Na dodatek jeszcze wieczorem myślałam ze dostałam zapalenia pęcherza, co się okazało potem u innego lekarza dostałam zapalenia pochwy... Po 4 dniach poszłam prywatnie do innego lekarza, który mi wszystko wytłumaczył i uspokoił. Okazało się że to 6 tydzień ciąży. Dostałam od niego leki na zapalenie, ale łagodne bo na tym etapie innych dostać nie mogę. Nie mało, że Pan Woźniak mnie zbył, wystraszył to jeszcze to zapalenie pochwy. Czyżby w ferworze 5 minutowych wizyt ktoś zaniedbał sterylizacji narzędzi i miejsc ? W życiu już do niego nie pójdę... Wam też odradzam !!! Wizyta w poradni K w Kostrzynie.

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz, prowadził moją ciąże i nie miałam chwili zwątpienia. Wysyłał na różne badania, przeprowadzał często badanie usg. Nie mam się do czego przyczepić. Jeśli kogoś spotkała jakaś nie miłą sytuacja wydaje mi się, że akurat dr Woźniak nie miał po prostu na nią wpływu. Pozdrawiam

Cześć Dziewczyny! Nie znam lepszego lekarza niż Dr Woźniak, negatywne komentarze w ogóle nie pasują do jego osoby. To konkretny i bardzo profesjonalny ginekolog. Ma super podejście do pacjenta, można śmiało mu powiedzieć o każdym - nawet krępującym problemie. W 100% godny polecenia. Dam za niego uciąć w lewej dłoni małego palca :) Pozdrawiam Ania K.

Witam, jestem pacjentką Pana doktora, początkowo leczyłam u niego niepłodność, a obecnie spotykamy się już tylko na wizytach kontrolnych, ponieważ 2 miesiące temu zostałam szczęśliwą mamą. Wcześniej bez skutku starałam się o ciąże u innych "pseudo" lekarzy przez blisko dwa lata - zmarnowane lata niestety. Mogę z czystym sumieniem napisać, że bardzo dobry, ciepły a przede wszystkim poważny człowiek - odpowiedni na swoim stanowisku, nie udaje "kolegi" jak to inni lekarze w jego fachu, dlatego też Dr W. Woźniaka polecam wszystkim kobietom które czują się zakłopotane i zestresowane podczas wizyt ginekologicznych. Badania przeprowadza bardzo delikatnie, kobiecie okazuje szacunek i do minimum ogranicza krępujące sytuację. Polecam w 100%.
Pozdr. Małgorzata S.

Nie polecam prowadzi mi ciążę ale co rusz zmienia mi się dzień w którym mija mi tydzień jest miły ofszem nawet bardzo tylko niestety ne do końca mu ufam...

Świetny lekarz i bardzo go brakuje w Kamieniu Pomorskim

Świetny lekarz i bardzo go brakuje w Kamieniu Pomorskim

Super Lekarz,Szybko i skutecznie rozwiązał sprawę.Pozdrawiam

Super Lekarz,Szybko i skutecznie rozwiązał sprawę.Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Pomógł mi z poważnym problemem położniczo-ginekologicznym. Świetny operator (to opinia nie tylko moja ale również osób ze środowiska medycznego). Rzadko używam tak pompatycznych sformułowań ale tym razem bez wahania określę - człowiek z powołaniem.