dr Witold Bartkowiak

Psychiatra

Od kilku lat korzystam z pomocy dra Witolda Bartkowiaka. Zawsze miły, kompetentny, umiejący wczuć się w sytuację pacjenta. Polecam serdecznie.

Odradzam wizytę. Przyszedłem do Pana Bartkowiaka z nadzieją na kompleksową i merytoryczną pomoc – niestety zawiodłem się i to bardzo. Pan Bartkowiak wcale nie pytał o moje odczucia, lęki czy traumy. Wybrałem wizytę w mężczyzny z nadzieją, że będzie łatwiej mi się przed nim otworzyć, ale niestety to był strzał w kolano, bo Pan Bartkowiak nie był mną i moimi problemami zainteresowany. Był za to zainteresowany nakłonieniem mnie na prywatną wizytę. Zamiast pomocy jakiej oczekiwałem, otrzymałem rodzaj pouczania i jednostronnego wykładu o niezbyt dojrzałej treści. Lekarz silił się na zgrywanie luzaka, a ja przyszedłem z nadzieją na spotkanie profesjonalisty. Moja ocena to wielki zawód i rozczarowanie.

Bardzo się obawiałam pierwszej wizyty u psychiatry. Ale po przekroczeniu progu gabinetu i wymianie pierwszych zdań cały stres minął. Pan doktor rzeczowy, ale przy tym empatyczny. Wytłumaczył działanie leków, rozwiał obawy. Kolejne wizyty również bez zarzutów. Poszłam do pana dr z polecenia i sama polecam z czystym sumieniem.

Lekarz super pomugł mi bardzo dopasował leki podał dobrą diagnozę dzięki niemu stanełam na nogi mineło 2lata chce mi się żyć duszenie w gardle odeszło Bardzo dziękuje Panie doktorze

Z całego serca polecam! Dr Bartkowiaka to bardzo dobry lekarz i wspaniały człowiek. Cierpliwy,uprzejmy,wrażliwy. Poświęca dużo czasu,tłumaczy, doradza, nie spieszy się. 14 lekarzy przez lata nie potrafiło pomoc a Dr. Bartkowiak po zaledwie 3 wizytach dobral leki dla mojego syna. Polecam a Doktorowi bardzo dziękuję za kilkuletnie już leczenie! Najlepszy!

Doktor Witold Bartkowiak to wzorowy psychiatra. Konkretny, profesjonalny, a jednocześnie empatyczny i wrażliwy, w widoczny sposób. Postawił mi trafną diagnozę i pomógł. Nadal pomaga. Dziękuję.

Przed wizytą byłam lekko przerażona, ale lekarz okazał się świetnym specjalistą. Wszystko spokojnie wysłuchał, odpowiedział, opowiedział i wyjaśnił. 10 razy lepiej niż nie jeden psycholog. Przedstawia problem, ale nie wciska leków na siłę. Urzekło mnie jego podejście do życia, nie książkowe, tylko takie życiowe. Polecam!

Ja leczę się u dr długi czas.Jako, że moja choroba jest skomplikowana pan dr poświęca mi dużo czasu.Wizyta na NFZ 40min. to jest coś. Pomimo kolejki. Lekarz od serca. Stara się,,,tłumaczy, W moim przypadku zadziałał. Spróbuj a się przekonasz

Pan Doktor Bartkowiak jest bardzo miły,ale niestety nie wystawil mi dobrej diagnozy...

nie mam zdania (lepszy rydz niż nic)Leczę się u tego pana już 3 lata, jest lepiej ale może mogło być lepiej.