dr n. med. Witold Bołtuć

Lekarz godny polecenia! Dokładny i fachowy.Traktuje Pacjenta z szacunkiem. Polecam!

Udałam się do lekarza Bołtucia, ponieważ inni lekarze stwierdzili, że moja złamana z przemieszczeniem i z odłamami kość, po usunięciu druta, następnie po ponownym rozejściu...sama się zrośnie...a to że będę miała opadnięte ramię oraz wystającą łopatkę chyba uważali za normalne aa i chcieli za jakiś czas obciąć zdrową kość która wystawała przez skórę.... bardzo humanitarne prawda? Pan Bołtuć od razu przykuł moją uwagę poważnym wyrazem twarzy oraz przeszywającym spojrzeniem. Zbadał mnie dokładnie, wysłuchał mojej historii i zaproponował zabieg w Dąbrowie Tarnowskiej. Na drugi dzień po operacji zostałam wypisana, moje kości zostały prosto poskładane, nic a nic nie boli. Inni lekarze nie umywają się do tej osoby! Jest to prawda, że doktor ma masę pacjentów w poradni dlatego szybko przyjmuje ale każdy wychodzi z jakimś konkretnym rozwiązaniem. Po tym wszystkim co przeszłam z innymi ortopedami z czystym sumieniem mogę Wam polecić Doktora Bołtucia, który wie co robi i robi to bardzo dobrze!

no niwiem dla dzieci to on chyba sie nie nadaje bylismy z maluszkiem nabadaniu stawow biodrowych i stwierzil ze ok a wcale nie byłoto jaki to lekarz 1minuta i zbadany smieszne a teraz musze dzieciatko pieluchowac bo tak stwierdzil ze jest ok by goszlak

Lekarz godny polecenia!!!!!!!!!!! Polecam dr. lekarz z powołania. Tydzień po urazie byłem poskladany, Gdzie w Brzesku ortopedzi Nowak i Fryc nie nadaja sie do leczenia grypy a co dopiero do skomplikowanego leczenia. Wielkie uznanie dla umiejetności i wiedzy Dr.Bołtucia.

Doskonały specjalista polecam wszystkim z bólami kręgosłupa.

Doskonały specjalista polecam wszystkim z bólami kręgosłupa.

Jest to lekarz-ordynator oddziału ortopedii w Dąbrowie Tarnowskiej, wysokiej klasy specjalista, który uratował mi prawą nogę po wielkich opieszałościach "lekarzy" w Bochni. Jestem mu wdzięczny za dobrze wykonaną operację, którą przeprowadzał osobiście. Oddział , którym ordynuje jest godny polecenia. Artur

Artur

Ma podejście do pacjenta.Jest lekarzem z powołania,oby było więcej takich lekarzy!!!Polecam!!!