mgr Witold Buchman

Psychoterapeuta

Najlepszy z najlepszych Profesjonalista Do tego serdeczny to co robi robi z sercem i oddaniem.Polecam

Świetny Terapeuta i WSPANIAŁY CZŁOWIEK, pomógł mi w zrozumieniu wielu problemów :) Inaczej teraz patrzę na świat i ludzi wokół. Wiem, że świata nie zmienię, ale mogę zmienić swoją postawę wobec problemów. Dziękuję PANIE WITKU. TERAPEUTA przez wielkie T.

Po pierwsze wizyta po przerażającym zdarzeniu postawiła mnie na nogi. Po drugie, po kilku sesjach wróciłam do normalnego funkcjonowania. Po trzecie optymistycznie patrze w przyszłość. Polecam szczególnie tym którzy tak jak ja bezskutecznie miotali się i zatapiali w poczuciu winy i smutku.

Po pierwsze wizyta po przerażającym zdarzeniu postawiła mnie na nogi. Po
drugie, po kilku sesjach wróciłam do normalnego funkcjonowania. Po trzecie
optymistycznie patrze w przyszłość. Polecam szczególnie tym którzy tak jak
ja bezskutecznie miotali się i zatapiali w poczuciu winy i smutku.

Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z terapii par na którą uczęszczamy co 2 tygodnie. Alkoholizm jest chorobą, która dotyczy całej rodziny. Od Pana Witka dowiedziałam się w jaki sposób wspierać męża, a mąż lepiej rozumie potrzeby moje i dzieci. Myślę, że warto iść we dwójkę na terapie, można się wzajemnie wspierać, mobilizować no i przede wszystkim nauczyliśmy się ze sobą rozmawiać.

Długo nie mogłam się przemóc, żeby iść do terapeuty. Byłam świadoma problemu, ale bałam się i wstydziłam. W pozornie dobrej sytuacji utrzymywał mnie fakt, że przecież nie piję codziennie, albo, że umiem wytrzymać bez picia przez jakiś czas – nawet 2, 3 miesiące. Jednak z czasem przez moje picie szkody były tak wysokie, że zdecydowałam się spotkać z Panem Witkiem. Musze przyznać, że na początku bałam się różnicy wieku – mam już swój wiek, dzieci i trochę doświadczeń,… Moje obawy jednak runęły. Profesjonalizm, wiedza i spokój Pana Witka da się odczuć już na pierwszej wizycie. Dziś mija rok od kiedy nie piję i trzeźwieję. Dziś widzę świat inaczej, a przede wszystkim inaczej widzę siebie – lepiej. Jestem siebie bardziej świadoma, mam w życiu cele i sens. Dziś jestem z siebie dumna i decyzje o podjęciu terapii u Pana Witolda Buchmana uważam za jeden z moich najlepszych wyborów w życiu. Z całego serca polecam tego terapeutę. To świetny człowiek i specjalista.

Jak na tak młody wiek i doświadczenie w pełni profesjonalne podejście do klienta

Chodzę do Witka na konsultacje od 3 miesięcy. Przyjazny, wzbudzający zaufanie psychoterapeuta. Jest bardzo dobrym słuchaczem, cierpliwy podczas rozmów, szczery, nie ocenia. Widać, że pracuje z pasją.