lekarz Witold Jakubaszko

Chirurg ogólny, Lekarz medycyny ratunkowej

Wspaniały chirurg i świetny fachowiec. Dwa tygodnie temu dr Jakubaszko mnie operował(wycięcie lewego płata tarczycy). Operacja została znakomicie wykonana, bez jakichkolwiek powikłań. Zaraz po operacji mogłem normalnie mówić, nie było żadnych zmian w głosie co wg mnie świadczy o wielkim profesjonaliźmie doktora. Przed samą operacją udzielił mi wszelkich informacji i wyjaśnił w jaki sposób będzie przebiegać operacja. Podobnie po operacji interesował się moim stanem i cierpliwie odpowiadał na wszystkie pytania. Mała rana pięknie się goi a za parę tygodni przypuszczam, że nie będzie śladu po bliźnie. Polecam wszystkim Pana Doktora ...

Wspaniały chirurg i świetny fachowiec.
Polecam wszystkim Pana Doktora ze względu na profesjonalizm, kompetencje i odpowiednie podejście do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Wrocław"?

al. Wiązowa 7

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław

Marcin Wiatroszak

Chirurg plastyczny
Oddział Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej OSK (Okręgowy Szpital Kolejowy)
Wisniowa 36
Wrocław