dr Witold Kamiński

Endokrynolog, Internista

wg mnie szkoda czasu i pieniędzy na wizytę u pana doktora. Ogólnie rzecz ujmując zmywał mnie pobieżnymi odpowiedziami, nie zlecił badań, ani usg... Napewno juz do niego nigdy nie pójdę

Bardzo dużo czasu poświęca pacjentowi,dokładnie wyjaśnia przyczyny dolegliwości oraz ich skutki,lekarz z powołania ,godny polecenia

Bardzo polecam wizytę u dr Kamińskiego. Szczegółowy wywiad, odpowiada na wszystkie zadane medyczne pytania, nie tylko związane z endokrynologią. Stara się rozwiązać problem jak najefektywiej. Oprócz pełnej fachowości oczywiście wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze. Po prostu pełen profesjonalizm.

Jak najbardziej polecam wizyty u Pana Doktora. Nie ma problemu z czasem, no może żeby się dostać do Jego gabinetu, ale warto czekać

Uprzejmy,godny zaufania.Profesjonalne podejście do pacjenta. Będąc w ciąży odwiedziłam wielu endokrynologów, którzy albo mnie straszyli, albo żądali wygórowanych sum za klika minut porady. Dopiero w drugiej ciąży z chorobą tarczycy trafiłam na dobrego lekarza, właśnie tutaj, polecam.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Kościerzyna"?

Centrum Zdrowia Starmed
10 lutego 21