Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Pediatra i gastroenterolog dziecięcy.

Absolwent Akademii Medycznej w Warszawie. Pediatra i gastroenterolog dziecięcy.
Zajmuje się leczeniem dzieci z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi, problemami układu pokarmowego, zaburzeniami w odżywianiu, brakiem apetytu, bólami brzucha i biegunkami, opieką medyczną i poradnictwem dietetyczno-żywieniowym dla dzieci, jak również rodzin odżywiających się w sposób niekonwencjonalny (diety wegetariańskie).

Świetny specjalista! Lekarz z powołania! Od pierwszej wizyty stał się naszym lekarzem :) w 100% godny polecenia!

Witam panstwa!Czy moze orjetujecie sie czy ten lekarz zajmuje sie "Wrzodzejacym zapaleniem jelita grubego"u dzieci?Bardzo prosze o pomoc i szybka odpowiedz.

Świetny lekarz,jeździmy do niego już od roku,ma super podejście do dzieci,wytłumaczy wszystko,szkoda tylko, że tak daleko od nas.

najlepszy lekarz :) najlepszy lekarz :) najlepszy lekarz :) najlepszy lekarz :)

najlepszy lekarz :) najlepszy lekarz :) najlepszy lekarz :) najlepszy lekarz :)

rewelacyjny człowiek, byłam z córką na pierwszej wizycie i już wiem, że to dobry specjalista z dużą kulturą , taktem i chumorem

Taki lekarz to skarb. Profesjonalizm w 100% ale przede wszystkim ma podejście do dzieci. Dzięki Bogu są jeszcze tacy lekarze, którzy potrafią rozpoznać chorobę dzikie czemu nasz synek nie cierpi na poważne zaparcia:))

Proszę Państwa, nawet nie zdajecie sobie sprawy co to za wspanialy człowiek i lekarz! Pomogl nam bardzo, a zwlaszcza mojej corce, ktora miala olbrzymie problemy z anoreksja. Nie wiem jak potoczylaby sie cała historia choroby mojego dziecka gdyby nie p. doktor Klemarczyk. Jestem pewna, ze tylko dzieki Jego kompetencjom i odpowiedniemu podejsciu udało nam sie pokonac tę podstepną chorobę, Bardzo jestesmy Mu za to wdzięczni. Z czystym sumieniem mogę polecic p. dokotora wszystkim potrzebującym. Pozdrawiam KS Stare Babice

Dr Klemarczyk jest rewelacyjny. Spokojny, ma dużo cierpliwości - do rodziców :D, wszystko dokładnie tłumaczy i ma b. d. podejście do dzieci. Zawsze konkretny, rzeczowy, miły i b. ciepły.

Bardzo ale to bardzo dobry specjalista, fantastyczne podejście do dziecka, konkretny, sympatyczny, profesjonalny. Po 2 tygodniach od wizyty u Pana Doktora,zniknął problem z którym borykaliśmy się od ponad 1,5 roku!!! Jesteśmy zachwyceni tym lekarzem, wszystkim polecamy!

WITAM WSZYSTKICH Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ I OGROMNĄ SATYSFAKCJĄ W PEŁNI POLECAM TEGO NIEOCENIONEGO SPECJALISTĘ,PRZYJACIELA,CZŁOWIEKA PODEJŚCIE DO CHOREGO DZIECKA I PRZERAŻONYCH RODZICÓW JEST NIEBYWAŁE, NIECODZIENNE I ZASKAKUJĄCE TEN CZŁOWIEK URODZIŁ SIĘ PO TO BY SŁUŻYĆ NAM I NASZYM SKARBOM SWOJĄ WIEDZĄ DELIKATNOŚCIĄ ZROZUMIENIEM I ODDANIEM W PEŁNI ZASŁUGUJE NA MIANO LEKARZA,ZGADZAM SIĘ Z OPINIAMI JEST TO CZŁOWIEK KONKRETNY ZDECYDOWANY I CO DLA MNIE NAJWAŻNIEJSZE TRAKTUJĄCY PACJENTA-NASZE DZIECKO Z GODNOŚCIĄ TAKTEM I ZROZUMIENIEM NIE OSKARŻA NIE PROWADZI PRZESŁUCHANIA NAJZWYCZAJNIEJ W ŚWIECIE MÓWI ZASTRASZONYM I ZAGUBIONYM RODZICOM DAMY RADE UDA SIĘ.POLECAM POLECAM I JESZCZE RAZ POLECAM.JESZCZE CELEM WYJAŚNIENIA DO TEGO WSPANIAŁEGO CZŁOWIEKA TRAFIŁAM DZIĘKI TEMU WŁAŚNIE FORUM,STRONIE MÓJ 5,5L SYM CIERPI OD 3 LAT NA ZAPARCIA NAWYKOWE ILOŚĆ ODWIEDZONYCH LEKARZY JEST PORAŻAJĄCA ALE JAK DOTĄD TYLKO TEN PAN POTRAKTOWAŁ NASZĄ RODZINĘ W PEŁNI PROFESJONALNIE DZIĘKUJEMY.ŻANETA BURY Z RODZINĄ.