Arogancja i OGROMNE mniemanie o sobie (choć nie ma do tego żadnych podstaw) - to główne cechy tego "lekarza" - absolutnie, nie polecam! Powiem więcej - omijać z daleka!

Powiem więcej - omijać z daleka!

Nie polecam, zero empati, zero kontaktu, pacjent to przedmiot. Nie słucha co chory ma do powiedzenia, wydaje decyzję nie biorąc pod uwagę stanu pacjenta. Totalna arogancją, lekceważenie w obszarze nieodpłatnym, może za gotówkę w prywatnym gabinecie jest inaczej.

Lekarz nieuprzejmy, arogancki. Był zły że w ogóle przyszłam po pomoc świąteczno-nocną (widocznie spał) Choruję od 20 lat i potrafię już szybko rozpoznać początki obrzęku naczynio-ruchowego języka (był widoczny częściowy obrzęk). Lekarz nakrzyczał na mnie że przychodzę jak język nie spuchł cały i nie mam trudności w oddychaniu. Zlecił podanie lekarstwa (bardzo słabej dawki) ale w karcie choroby wpisał że nie ma obrzęku a ciśnienie mam książkowe (mimo choroby nadciśnieniowej). Nie polecam tego lekarza !!!

W życiu nie poznałam tak aroganckiego i niemiłego człowieka .Aż strach pomyśleć,że ten człowiek pracuje z ludźmi i dla ludzi !!!