dr n. med. Witold Korzekwa

Okulista

Wspaniały lekarz - dobrze postawiona diagnoza uratowała mojego syna przed dalszym cierpieniem po wielogodzinnym bólu. Miły z podejściem do dziecka, wszystko wytłumaczył i zmienił leki naprawiając błędy koleżanki. Polecam - wspaniały człowiek i kompetentny okulista!

Pan Doktor jest cudotwórcą, nikt nie chciał podjąć się operacji zaćmy u mojej Mamy(cukrzyca, jaskra, choroba serca i podeszły wiek), dziękujemy za podjęte ryzyko, które zaowocowało sukcesem. Mama widzi i obie polecamy wszystkim pomoc Pana Doktora.

Moja mama miala wymiane soczewki z powodu zaawansowanej zacmy. Bylismy pelni nadziei, ze wzrok mamie sie od razu poprawi, jak to zwykle przy takich zabiegach. Niestety od czasu wymiany soczewki mama prawie nic nie widzi na to oko, jest o wiele gorzej niz przed zabiegiem. Miala juz dwie kolejne wizyty, niestety bez zadnych rezultatow.

Wspaniały lekarz ,miły, grzeczny w dzisiejszych czasach coraz trudniej spotkać takiego lekarza.Dla niego pacjent niezależnie od wieku jest najwarzniejszy .Jeżeli macie problemy z wzrokiem a wasz lekarz uważa że niema szans to on wam napewno pomoże tak jak pomógł mojej mamie.Polecam

Dopiero Pan doktor wytłumaczył mi skąd się wzięła u mnie jaskra i że wcale nie muszą na razie robić mi kolejnego zabiegu laserowego, do czego nachalnie nakłaniała mnie jego mama (koszt laseru 400zł). Specjalista godny polecenia. Indywidualnie podchodzi do każdego pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Okulista Częstochowa"?

al. Kościuszki 7 lok. 4

Loretańska7

Okulistyka Gabinet Specjalistyczny Anna Rogowska-Godela
Focha 22A lok.1
42-217 Częstochowa
Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 5 Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Ceglana 35
40-952 Katowice