lek. dent. Witold Kozanecki

Doktor Kozanecki wykazuje się ogromnym profesjonalizmem i doświadczeniem. Zawsze dokładnie wyjaśniał mi każdy etap leczenia oraz odpowiadał na wszystkie moje pytania i obawy. Dzięki temu czułam się pewnie. Praca doktora jest nie tylko skuteczna, ale także bezbolesna i delikatna. Dbając o mój komfort, starał się, aby każda procedura była jak najmniej inwazyjna i przyjemna. Dodatkowo, personel w jego klinice jest niezwykle uprzejmy i pomocny, co tylko podnosi poziom satysfakcji z wizyt u tego stomatologa. Pozdrawiam asystentkę Olę.😊

Odwiedzając gabinet stomatologiczny doktora Kozaneckiego, zawsze czuję się w pełni zadowolony z jakości usług i profesjonalizmu, które oferuje. Jego dogłębna wiedza, doświadczenie i precyzja są naprawdę imponujące. Zawsze jest bardzo staranny i dokładny w swoim podejściu, co daje mi pewność, że otrzymuję najlepszą możliwą opiekę stomatologiczną. Polecam każdemu!

Najlepszy dentysta w Toruniu Po pierwsze bardzo pomógł mi telefonicznie w niedzielę za co bardzo mocno mu dziękuję, wizyta na drugi dzień sama wizyta przeszła szybko i co najważniejsze bez boleśnie co było bardzo ważne ponieważ bardzo boję się dentystów naszczescie strach przeszedł po wizycie u pana doktora tak jak mówił nic nie bolało był bardzo delikatny i szybki. Z całego serca polecam

Najlepszy dentysta w Toruniu
Z całego serca polecam

Nie polecam!!! Ostatnia wizyta w tym gabinecie, zostałam przyjęta po godz i 15minutach, co gorsza dostałam takie znieczulenie że bym sie udusiła i zemdlała , zamiast mi pomóc, kazał mi sie położyć .Wybiegłam z gabinetu co sił , przed gabinetem czekał na mnie Tata zaczełam coraz bardziej puchnac i nie mogłam odychac pojechalismy do lekarza i dostałam dwa zastrzyki w pośladki (sterydy) bo lekarka powiedziała że jest w szoku że aż tak spuchłam i wykrzywiło mi pół twarzy. Masakra nie odpowiedzialny Lekarz Witold Kozanecki Nie Polecam !!!!

Gorąco polecam !!! Kompetentny , mily , uprzejmy

Gorąco polecam !!! Kompetentny , mily , uprzejmy

Bardzo dobry specjalista z wieloletnim doświadczeniem. Wstawiał mi jedynkę po tym jak wybiłem ją na łyżwach, ponadto mam za sobą szereg wizyt u tego doktora, odbudował mi również zęby siódemki którym groziło wyrwanie. Rewelacyjny sympatyczny i kompetentny.