lekarz Witold Laskowski

Psychiatra

Słaby lekarz , potrafiący zrobić doskonałe pierwsze wrażenie. Dobry przy pierwszym kontakcie pacjenta z lekarzem tej specjalniści. Przy poważniejszych schorzeniach bezradny, nie potrafiący odpowiednio dobrać leków. Ma trudnosci zpostawieniem właściwej diagnozy. Bardzo utrudniony kontakt z lekarzem w przypadkach nagłych. Nie polecam.

bardzo dobry człowiek i lekarz chce pomóc każdemu pacjentowi mi pomógł chociaż choroba we mnie iskrzy potrafi dobrać leki na moje dolegliwości i będe się go trzymał jest ok zapraszam innych ludzi z problemami do pana doktora

***Takich lekarzy jak pan doktor WL jest niewielu ,trafiłam do niego z polecenia,szkoda że tak póżno .Cenię sobie go za wszystko ,co zrobił dla mnie kiedyś i na bieżąco ,,TU i TERAZ ''. Problemy człowieka nawet te malutkie w czasie ,,wspólnej podróży" rozwiązuje wraz z pacjentem.Nie pozwala się poddawać!!!Daje dużo wsparcia.Zaraża empatią-wszelkie niepokojące myśli można wyrażać przy doktorze bez uczucia lęku i zakłopotania . Zachęca do ciekawych lektur ,tak jest ,można nawet polubić B.Pawlikowską. Panie doktorze ,serdecznie pozdrawiam i dziękuję za wszystko i również życzę dużo zdrówka :) :) :)

Zachęca do ciekawych lektur ,tak jest ,można nawet polubić B.Pawlikowską.

Gorąco polecam doktora Laskowskiego. Byłam u Niego juz kilka razy i nie mam zamiaru zmieniać lekarza.

nie pomógł, wręcz zaszkodził, manipuluje i wykorzystuje ludzi

nie pomógł, wręcz zaszkodził, manipuluje i wykorzystuje ludzi

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Milicz"?

Ginemedica

54-130 Wrocław
Wielospecjalistyczny Szpital w Miliczu
ulica Grzybowa 1
56-300 Milicz
''ZDROWIE''sp.j. A.ANTAS,M.TUNIK, M.SIEMIENAS-PALICHLEB, J.POLSZCZUK, A.WŁODARSKI
Wrocławska 23a
57-200 Ząbkowice Śląskie