lekarz Witold Ledowicz

Przychodziłam do niego jak pracował w CM LIM w Marriocie. Nie wykrył mi w czasie ciąży chorego dziecka z wielowadziem wrodzonym( w tym Tetralogia Fallota i 4 inne współistniejące wady)!!!!! Chodziłam prywatnie. Teraz wiem ze prywatnie nie znaczy lepiej. Trzeba być konowałam zeby na KTG tego nie wykryć!!! Prowadzone było postepowanie dyscyplinarne z OIL i NRL oraz sądowe-zakończone sukcesem dla mnie. Stanowczo odradzam!!!! Może ja miałam pecha(...)

To najlepszy lekarz jakiego w życiu spotkałam. Jest też człowiekiem, który słucha z uwagą i dlatego czuję się u Pana Doktora Ledowicza bardzo bezpiecznie. Z całego serca polecam.

super super super :) polecam miły, uprzejmy, zawsze odpowie na każde pytania no polecam gorąco

super super super :) polecam
miły, uprzejmy, zawsze odpowie na każde pytania
no polecam gorąco

Znakomity specjalista. Każdą pacjentkę, niezależnie od jej wieku, traktuje z całą powagą. Z poczuciem humoru, ale bardzo dobitnie tłumaczy chorobę. Polecam z całego serca! Nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach radzę zasiegnąć rady u do Doktora Ledowicza. Jestem niezmiernie wdzięczna za perfekcyjnie wykonany zabieg, dzięki ktoremu udało mi się uniknąć histeroktomii!

Z poczuciem humoru, ale bardzo dobitnie tłumaczy chorobę.

Dr.Witold Ledowicz jest wspanialym ginekologiem juz nigdy nie pojde do innego lekarza ciaza dla mlodej mamy przestala byc przerazajaca odliczalam dni od wizyty do wizyty szczerze polecam :) a oplata za wizyte naprawde sie oplaca nie spotkalam sie z tak wspanialymi warunkami :) a skala ocen jest zdecydowanie zamała jak na P.Ledowicza

wspaniały lekarz. Prowadzi moją ciążę i zawsze wysłucha cierpliwie i odpowie na wszelkie wątpliwości. Zawsze uśmiechnięty i ciepły. Gorąco polecam.

Super lekarz! Długo szukałam ginekologa tak na stałe juz i dr Ledowicz okazał się strzałem w 10! z całego serca POLECAM !

polecam, świetny lekarz. Byłam już u wielu ale ten jest najlepszy. Prowadził ciążę u mojej kuzynki. Dokładnie wytłumaczył mi jak badać piersi w domu.

super lekarz bardzo miły i budzący zaufanie

super lekarz bardzo miły i budzący zaufanie

Bardzo polecam Pana Doktora jest osobą, której można zaufać. Podchodzi do pacjentek z szcunkiem i profesjonalizmem.