Bardzo zawiodłam się na Panu doktorze,fakt pomógł mi zajść w ciążę,ale nie wykrył u synka wady serca.Po porodzie okazało sie że z synkiem jest zle,widzialam synka tylko przez chwile,zostal przewieziony do Łodzi.Miał wykonany zabieg,a w 10 d.ż. operacje na otwartym sercu.To tak w dużym skrócie.Na szczęście syn ŻYJE.To co przeszedł i ja z mężem,nie da sie opisać.Na pytanie czy ta wada byla wykrywalna w ciąży,Pan doktor odpowiedział:nie mam wiedzy z tego zakresu i sprzętu...Dowiedziałam się w Łodzi że tą wadę można wykryć na zwykłym usg,nie trzeba posiadać szczególnej wiedzy.Jeśli pan doktor nie posiada wiedzy jak stwierdził to albo kieruje ciężarna do innego lekarza,albo nie prowadzi ciąży.

Godny polecenia lekarz :) Miałam do czynienia z wieloma lekarzami w Tomaszowie i wybrałam dr Nawrockiego dzięki koleżance, która mi go poleciła :)

Pan Doktor był pierwszym ginekologiem, którego odwiedziłam. Dzięki przyjaciółce od razu trafiłam do kompetentnego i uprzejmego lekarza, który swoim zachowaniem starał się "uprzyjemnić" tą pierwszą i bardzo stresującą wizytę. Polecam wszystkim młodym kobietom, które obawiają się wizyt u ginekologa mężczyzny.

Lekarz naprawdę godny polecenia! Miły, uprzejmy, wie o czym mówi w przeciwieństwie do niektórych lekarzy. Po drugie bardzo sympatyczny, a przede wszystkim wyrozumiały. Leczę się u dr. już od ponad roku i nie zamierzam go zmieniać na "innego", ponieważ chodziłam do wielu ginekologów i żaden nie wywarł na mnie takiego wrażenia pod każdym względem jak dr Nawrocki. Mogę go naprawdę z czystym sumieniem polecić w 100%. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Kamil podpisz się, co się boisz ? Byłeś na lekcji u dra Witolda ? Czego się nauczyłeś, "głombie" ? hallo, gdzie twój kolega się schował? poszedł na intensywna terapię ?

To wspanialy lekarz...z powołania,a nie by byc...nie mozna złego slowa powiedziec,aby wszyscy mieli takie podejscie do pacjentów

lekarz naprawdę godny polecenia,fachowy,rzeczowy,bardzo miły - ale nie krępujący,z dużym poczuciem empatii w stosunku do pacjentki. POLECAM

Witam serdecznie leczę się u Pana Doktora Nawrockiego kilka ładnych lat. Mam bardzo dobrą opinię o tym lekarzu zawsze do pacientki podchodzi z życzliwością i dobrym sercem zrozumieniem.Zawsze stara się pomóc w najgorszych sytuacjach.Naprawdę polecam tego lekarz.

Mam dopiero 23 lata, i chodzę od samego początku do Pana doktora, wstydziłam się iść do lekarza mężczyzny bo jako młoda dziewczyna uważałam że bardziej komfortowa będzie wizyta u kobiety i jakże się myliłam... Od samego początku lekarz wzbudza zaufanie, pozwala poczuć się komfortowo, wizyta nie przebiega w nerwowej atmosferze, a lekarz całą uwagę poświęca pacjentce a przy tym zawsze jest bardzo uprzejmy. Teraz nie wyobrażam sobie zmiany lekarza!

BARDZO DOBRY LEKARZ.PODCHODZI DO KAŻDEJ PACJENTKI INDYWIDUALNIE,KOMPETENTNY Z OGROMNĄ WIEDZA I POŚWIĘCENIEM.MA TEŻ BARDZO SYMPATYCZNĄ ŻONĘ,KTÓRA PROWADZI APTEKĘ PRZY ULICY WARSZAWSKIEJ 51-TAM TEŻ MOŻNA LICZYĆ NA FACHOWĄ PORADĘ.POLECAM