Witold Nawrocki

Godny polecenia lekarz. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Wyslucha, wytlumaczy. Zero skrepowania. Polecam

Bardzo zawiodłam się na Panu doktorze,fakt pomógł mi zajść w ciążę,ale nie wykrył u synka wady serca.Po porodzie okazało sie że z synkiem jest zle,widzialam synka tylko przez chwile,zostal przewieziony do Łodzi.Miał wykonany zabieg,a w 10 d.ż. operacje na otwartym sercu.To tak w dużym skrócie.Na szczęście syn ŻYJE.To co przeszedł i ja z mężem,nie da sie opisać.Na pytanie czy ta wada byla wykrywalna w ciąży,Pan doktor odpowiedział:nie mam wiedzy z tego zakresu i sprzętu...Dowiedziałam się w Łodzi że tą wadę można wykryć na zwykłym usg,nie trzeba posiadać szczególnej wiedzy.Jeśli pan doktor nie posiada wiedzy jak stwierdził to albo kieruje ciężarna do innego lekarza,albo nie prowadzi ciąży.

Godny polecenia lekarz :) Miałam do czynienia z wieloma lekarzami w Tomaszowie i wybrałam dr Nawrockiego dzięki koleżance, która mi go poleciła :)

Pan Doktor był pierwszym ginekologiem, którego odwiedziłam. Dzięki przyjaciółce od razu trafiłam do kompetentnego i uprzejmego lekarza, który swoim zachowaniem starał się "uprzyjemnić" tą pierwszą i bardzo stresującą wizytę. Polecam wszystkim młodym kobietom, które obawiają się wizyt u ginekologa mężczyzny.

Lekarz naprawdę godny polecenia! Miły, uprzejmy, wie o czym mówi w przeciwieństwie do niektórych lekarzy. Po drugie bardzo sympatyczny, a przede wszystkim wyrozumiały. Leczę się u dr. już od ponad roku i nie zamierzam go zmieniać na "innego", ponieważ chodziłam do wielu ginekologów i żaden nie wywarł na mnie takiego wrażenia pod każdym względem jak dr Nawrocki. Mogę go naprawdę z czystym sumieniem polecić w 100%. Pozdrawiam.

Pozdrawiam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Tomaszów Mazowiecki"?

dr
Wojciech Kocemba