dr n. med. Witold Radzioch

Lekarz sportowy, Ortopeda, Traumatolog

Marisz, piszesz o skandalu a nie znasz lekarza !!! Pan Witold Radzioch to wybitny specjalista posiada stopień naukowy jest doktorem nauk medycznych z ortopedii z tego co wiem ma specjalizację z orzecznictwa, specjalizację z ortopedii i traumatologii oraz z medycyny sportowej. Leczę się u Pana doktora od kilku lat gdyż ulegam ciągłym urazom i nik nie potrafił mi pomóc nawet za granicą a on się poznał i mnie wyleczył, od tej pory tylko przyjeżdżam do niego z drugiej części Polski. Pozdrawiam.

Pan doktor Radzioch jest naprawdę specjalistą. Zna się na tym co robi. Niektórzy piszą głupoty o tym lekarzu i krzywdzą go. Mam do niego ogromny szacunek. Z serca polecam.

miły i sympatyczny lekarz nic dodać nic ujac. orzekał mnie 2017r w sprawie renty. byłam spokojna od niego wychodząc

Pani Janka ma sto procent racji. Nic dodać, nic ująć. Ten lekarz sportowy wydający orzeczenia dla ZUS-u, dotyczące osób niepełnosprawnych, bardzo poważnie chorych, gdzie stan zdrowia bezpośrednio zagraża ich życiu, to skandal.

Szanowna Pani, nie potrafi pani rozdzielic orzeczenia o stanie zdrowia a leczenia. Dr Radzioch jest wspaniałym fahowcem, jako lekarz ortopeda świetnie leczy i diagnozuje. Pozdrawiam

Dr Radzioch jako lekarz orzecznik ZUSu jest biurokratą.Interesuje go tylko i wylącznie ankieta,ktora musi wypelnic do orzeczenia.Bada pacjenta minutę.I decyduje o tym czy jest ktos samodzielny czy nie.Mama moja jest osobą o daleko posuniętym RZS -nie potrafi sie umyc,uczesac.Ledwo chodzi,stopy i rece powykrecane,zanik kosci.Nie chodzi po schodach,prawie nie wychodzi z domu.Bierze leki,ktore wylaczaja ja z zycia na 5 dni w tyg.A pan orzecznik Radzioch po zobaczeniu mamy stwierdzil,ze nieźle fukcjonuje i zna chorobe bardzo dobrze.bo w rodzinie ma taki przypadek.Nie dochodzilo co ona mowi.Xignorowal calkiem jej stan.Piesek na smyczy ZUSu.Chyba lekarzowi nie trzeba mowic.ze odmian reumatyzmu jest wiele.Pan dr uznal.ze mama nie potrzebuje nikogo do opieki i sama świetnie funkcjonuje.Komisje przeprowadzil w ciagu 10 min.Lekarz -uzdrowiciel.Bez empatii i bez duszy.

lekarz z powołania dobrze diagnozuje. Fantastycznie się z nim rozmawia, ma czas dla pacjenta i z to go cenię.

Wielokrotnie leczył urazy moich dzieci które grają w piłkę .Moge tylko podzienkować. Z całego serca mogę Doktora polecać!.

Dr Witold Radzioch - ortopeda, to doskonały fachowiec, kompetentny, doskonały specjalista , Jego osobista kultura i wiedza idą w parze, doskonały i wnikliwy diagnosta ,taktowny nie narzuca swojej wiedzy tylko ją doskonale wykorzystuje, myślący nie tylko o dzisiejszej sytuacji zdrowotnej pacjenta, ale także perspektywicznie. Jestem bardzo zadowolona,że trafiłam do niego. Kłaniam się pięknie Doktorze, Wdzięczna pacjentka - Ilona Rokita.