lekarz Witold Siwiński

Ginekolog położnik, USG

lekarz sumienny i dokładny badanie wykonane rzetelnie, godny polecenia. Nie czułam żadnego bólu podczas badania. Cudo, nie lekarz.

Lekarz godny polecenia ! Szkoda że takich lekarzy jest już bardzo mało.Gorąco polecam pana doktora!

Ten lekarz naprawdę jest dobry w tym co robi.

Ten lekarz naprawdę jest dobry w tym co robi.

jeżdżę do doktora z Libiąża,bo tu w okolicy nie ma nikogo sensownego. to super człowiek, bardzo kompetentny, uprzejmy, wytłumaczy wszystko jak ''chłop krowie na miedzy'', rodzić też będę w Tychach. polecam

jeżdżę do doktora z

Pan Doktor jest wspaniałym lekarzem prowadzi moja pierwsza ciaze i jestem bardzo zadowolona zawsze mi wszystko wytłumaczy porozmawia posmieje sie naprawde jest ok czego nie moge powiedziec o Pani doktor Gorny :/ Pani doktor jest okropna nie umie badac nie wiem dlaczego wykonuje swoj zawod!!!