lekarz Witold Spaltenstein

Laryngolog

Niestety już nie wyleczy nikogo. Dzięki za to, że zawsze znalazłeś czas, chęć i dobre serce, żegnaj Witku!

zdecydowanie TAK,wykonał u mnie resekcję nosa-do dziś swobodnie oddycham,widziałem uratowanych pacjentów po operacji raka krtani wykonanych przez DR i rozmawiałem z nimi w szpitalu w czasie mojego pobytu,leczy mnie na bieżąco jak potrzeba-jest uprzejmy,odpowiedzialny,tłumaczy,rozmawia o dolegliwościach oraz możliwych sposobach ich leczenia- poleca innych specjalistów lekarzy, jeżeli zachodzi taka potrzeba,tak było i jest w moim przypadku-MAM do dr.W.Spaltensteina pełne zaufanie i polecam Jego praktykę i usługi swoim znajomym.

i polecam Jego praktykę i usługi swoim znajomym.

poleciłam tego lekarza i nadal polecam

poleciłam tego lekarza i nadal polecam

Bez wątpienia - NAJLEPSZY. Polecam Go z czystym sumieniem.

Bez wątpienia - NAJLEPSZY. Polecam Go z czystym sumieniem.

jedyny lekarz do którego mam pełne zaufanie.

jedyny lekarz do którego mam pełne zaufanie.

Bardzo dobry fachowiec. Uczciwy - zależy mu na wyleczeniu pacjenta

Bardzo dobry fachowiec. Uczciwy - zależy mu na wyleczeniu pacjenta

Moja choroba trwala 7 tygodni, leczona antybiotykami z rozpoznaniem przez lekarza rodzinnego,jako zapalenie oskrzeli-dr Spaltenstein od razu rozpoznal zle leczenie i postawil inna diagnaze.Leki podzialaly i w ciagu niespelna tygodnia uporczywy kaszel ustapil i wyraznie "ozdrowialam".Polecam wszystkim tego lekarza!!!Osoby,ktorym wskazalam kontakt - sa mi wdzieczne i nareszcie nie narzekaja na niekonczace sie infekcje gardla.Nasze bloby sluzowe sa jak papier scierny, meczone zle dopasowanymi lekami, zwlaszcza z apteki bez receprt!Dbajmy o swoje zdrowie pod okiem tyakich specjalistow, ktorzy wiedza,co zapisuja i jak lecza. Wdzieczna pacjentka. Malgorzata

Wdzieczna pacjentka.
Malgorzata

Pan doktor stwierdził,że na pewno moje bóle głowy nie są pochodzenia zatokowego,po chwili rozmowy i obejżeniu zdjęcia rtg zatok,szybko ustalił inne moje "defekty" laryngologiczne,co sprawiło na mnie pozytywne bardzo wrażenie.Niestety nie odebrałam go jako życzliwego i uprzejmego,ale trzeba przyznać,że był konkretny i zna się na tym co robi,więc polecam:)

Wielki szacunek do Pana doktora !! chodziłem z dzieckiem po laryngologach pulmonologach , alegrologach i nikt nie potrafił zdiagnozować przyczyn kaszlu oraz kataru u dziecka (7 lat) Pan doktor potrzebował na to 15 min aby wystawić trafną diagnozę.. dziecko kaszlało ponad 40 dni a po wizycie w ciągu 7 dni kaszel kompletnie ustał.. Wielki szacunek do Pana doktora !!!

Wielki szacunek do Pana doktora !!!

Od lat zmagałem się z bólem gardła, apogeum było na przełomie roku w grudniu okropny ból gardła, wizyta w przychodni-antybiotyk. Poprawa, po dwóch tygodniach ponowny straszny ból gardła, przychodnia-antybiotyk. Na początku lutego powtórka z rozrywki, już w trzecim dniu po zakończeniu leczenia antybiotykowego ponownie odezwało się gardło. Postanowiłem udać się do specjalisty. Nazwisko Pana Doktora znalazłem w internecie. Wystarczyła jedna wizyta, po zrealizowaniu recept i przeczytaniu ulotek zastanawiałem się co ma mi pomóc (bez antybiotyku). Po tygodniu ból ustąpił i do dzisiaj jest wszystko w porządku. Mogę tylko być wdzięczny i w ten sposób podziękować.