lekarz Witold Świechowskilekarz Witold Świechowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4

lekarz Witold Świechowski

LAST MINUTE, Ginekolog

Lek. Witold Świechowski, specjalista II stopnia w zakresie ginekologii i położnictwa, absolwent Wyższej Akademii Medycznej w Lublinie. Pracował przez 8 lat jako Ordynator Oddziału w SPZOZ w Kozienicach, obecnie pełni funkcję Zastępcy Ordynatora. Wykonuje badania usg, drobne zabiegi ambulatoryjne oraz operacje ginekologiczne w pełnym zakresie. Konsultuje dorosłych oraz dziewczęta od 10 r. ż. w Przychodni CMP na Ursynowie. Dodatkowe zainteresowania: narciarstwo, turystyka, muzyka rock oraz sporty samochodowe.

Wykonywane badania:
- cytologia
- usg ginekologiczne transvaginalne
- usg ciąży

Super lekarz godny polecenia można mu zaufać i czuć sie przy nim bezpiecznie. Kompetentny w swoim fachu umie rozmawiać z ludźmi i zawsze śluzy pomoca. Nie ma lepszego w Radomiu!!!!!

Świetny lekarz, który ma świetne podejście do pacjentki. Na dodatek w sposób jasny potrafi wytłumaczyć nie tylko problem, ale zrozumiale mówić o sposobach leczenia. Polecam w 100%

Super lekarz.Uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony.Przede wszystkim kompetentny.Nigdy nie odmówił pomocy czy odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. W 100% polecam.

Bardzo dobry lekarz!!! Dzięki Panu Doktorowi mam zdrową córeczkę, mimo iż ciąża była wysokiego ryzyka i od początku były problemy. Gorąco polecam!!!

Bardzo wysokie kompetencje, bogate doświadczenie, dobre podejście do pacjentki. Polecam

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Radom"?

Emilii Plater 47 lok. 73
Centrum Medyczne Damiana