lekarz Witold Syska

2,6
2,9
2,7

Byłam dziś pierwszy raz u doktora Syski, szybko mnie przyjął, od razu skierował na rtg, zdiagnozował profesjonalnie i dla mnie jest to super komunikatywny lekarz. Ja nawet się cieszyłam że mi mówił na "Ty". Polecam bo mi pomógł. Super doktor i człowiek.

Całkowity brak podejścia do dziecka, jak i do rodziców. Lekarz nieuprzejmy, rzuca ironiczne teksty do dziecka. Brak profesjonalizmu.

Gorąco polecam Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie. Lekarz z powołania. Leczył moje kolano i jestem bardzo zadowolony.

Gorąco polecam
Profesjonalizm, wiedza, doświadczenie.
Lekarz z powołania.
Leczył moje kolano i jestem bardzo zadowolony.

wszystko ok, bylam do tej pory na 2 wizytach prywatnie i wzbudzil moje zaufanie, profesjonalnie podszedl do mojego schorzenia (kregu szyjne).

Jest dobrym fachowcem,miałam problem z biodrem ,byłam u paru lekarzy ,gdy trafiłam do doktora Syski zalecił odpowiednie leki i rehabilitację.Teraz naprawdę jest b. dobrze

trafilam do szpitala po wypadku 25.10.2009r.podzyskaniu przytomnosci dowiedzialam sie, ze mam liczne zlamania. otoczono mnie opieka niczym waznego vipa. pamietam cieply i spokojny glos lekarza, byl to glos dra Syska. wszystkim zycze takiej opieki jaka ja bylam otoczona i takich lekarzy jacy tam pracuja. DZIEKUJE. po 20 zlamaniach nie ma sladu.i.jarzyna

Co pacjent,to opinia-wiadomo,człowiek chory oczekuje natychmiastowego wyleczenia.Ale lekarz to nie Pan Bóg i takiej mocy nie ma.Osobiście polecam Pana Doktora ale opinię każdy powinien wyrobić sobie sam.

lekarz jak lekarz, nie uprzejmy. mnie i moim kilku znajomym z różnymi problemami przepisywał te same leki, te same metody leczenia, zapraszał na wizyty w szpitalu i przepisywał zwolnienia lekarskie na ile ktoś chciał

Bardzo dobry diagnosta,bez zaplecza operacyjnego(a to już niedomoga szpitala).W każdej chwili można liczyć na wsparcie i pomoc.Dziękuję.

Nie polecam tego lekarz nikomu!!! Zbywa pacjentów i poważa opinie inych lekarzy. Co z tego że jest uprzejmy jak nie potrafi leczyć a nawet ciężko wydusić z niego jakie są dalsze zalecenia.