Witold Szabłowski

Ortopeda

Witam,zdecydowanie nie polecam tego lekarza, jest niekompetentny .Sam swierdzil ,ze nie zna sie na kregoslupie wiec dlaczego ma tytul ortopedy -traumatologa (lekarz od urazów i zwyrodnień układu ruchu)Skasowal 130 zl pogadal i na tym koniec.

Niedawno miałem artroskopię barku.Bardzo dziękuję Panie doktorze za sprawne i profesjonalne przeprowadzenie zabiegu .Jestem sześć dni po zabiegu i w dobrej formie.Serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz dzięki.Piotr z Poznania.

Może niezły chirurg,ale nie potrafi rozmawiać z pacjentami,swoje racje przedstawia w sposób obcesowy i niegrzeczny

Najlepszy lekarz, na jakiego do tej pory trafiłam. Bardzo życzliwy, podszedł do mnie indywidualnie, wytłumaczył, na czym będzie polegał zabieg, mogłam się z nim kontaktować w razie pytań. Polecam każdemu!

Pan Witold Szabłowski to najlepszy ortopeda z jakim miałem do czynienia. Rok czasu bujałem się ze zerwanym więzadłem krzyżowym przednim, bo lekarze nie wiedzieli co mi jest, dostawałem tabletki i żele, bo może przejdzie. Po jednej wizycie u doktora Szabłowskiego miałem wyznaczony termin operacji (2 tygodnie od wizyty), wyjaśnił dokładnie na czym będzie polegać zabieg, rozrysował to nawet na kartce, pomógł przygotować się psychicznie, przysłał materiały na e-mail jak ćwiczyć, co kupić do rehabilitacji (swoją drogą bardzo mi się to spodobało, bo jestem typem komputerowca).
Rekonstrukcja wyszła super, na wizycie kontrolnej pomógł przełamać strach chodzenia bez specjalnej ortezy, pokazał jak chodzić, pokazał dodatkowe ćwiczenia, w dodatku zawsze był pod telefonem "w razie czego". Super profesjonalista, polecam go każdemu, mającemu problemy natury ortopedycznej.
Konrad

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Zduńska Wola"?

Prywatna Praktyka Lekarska

ulica Popiełuszki 2
Klinika Zdrowej Kości
ul.28 Pułku Strzelców Kaniowskich 61/63
Łódź
Centrum Leczenia Kości i Stawów
ul. Bohaterów Września 61 (dawny Inwar)