lekarz Witold Tymszan

2,7
2,5
2,5

Miałam Robina jakiś czas temu wypalanke dodam że mam 22 lata i nie rodzaca. Nadzerka nie była duża i nie wymagała usunięcia jak się później okazało u innego lekarza nadzerka dalej jest. Natomiast Pan Tymszan ttwierdził ze wszyskto sie ładnie zagoilo. Nie zostałam równiez poinformowana ze tabletki antykoncepcyjne mogą w taki A nie inny sposób wpłynąć na moje problemy pochwowe ( ulotkę przeczytałam nie było tam informacji na ten temat) a jeśli pacjentka prosi to chyba lekarz powinien umieć wyjaśnić mi nie zostało powiedziane nicjest na ten temat. A uskarzajac się ppóźniej na te dolegliwości usłyszałam odpowiedź ze jestem młodą jeszcze nauczę się kochać. Czy tak powinien zwracać się lekarz. Powinien wyjaśnić jakie mogą być skutki danych tabletek bo nie wszystkie informacje były zawarte w ulotce.

Lekarz starej daty,jego metody też,nie nadąża już za nowościami,wciąż trzyma się przestarzałych standardów,czym szkodzi swoim pacjentkom,przekonałam się o tym dość boleśnie na własnej skórze.Zdecydowanie odradzam.

Lekarz starej daty,remont w przychodni powinien być uzupełniony nowa wiedza medyczna,świat idzie do przodu a doktor śpi.Czas się zwijać doktorku:(

Nie prawda ze nie żąda pieniędzy... nie wiem od kiedy na kase chorych sie placi za badanie .. a u tego pana właśnie się płaci

Lekarz uprzejmy, wzbudza zaufanie, kompetentny, poświęca pacjentce dużo czasu. Faktycznie po remoncie gabinet wygląda jak klinika. Jedyny minus- odnośnie tabletek antykoncepcyjnych- sugeruje się pułapami cenowymi wskazanymi przez pacjentkę, nie dopasowuje ich pod indywidualne potrzeby; bazuje na liście tabletek dostępnych ok 10 lat temu (przynajmniej ja takie dostałam)

Moim zdaniem to najlepszy lekarz. Przyjmuje pacjentki tylko na kasę chorych. Przez 7 lat jak do niego chodzę nigdy nie zapłaciłam złotówki. Cytologię robi terminowo. Po remoncie gabinet wygląda jak klinika. Wiem od starszych kobiet,że jak pracował w szpitalu przyjął wiele porodów. Nigdy zadna nic za to nie płaciła. Oczywiście lekarz wszystkim nie dogodzi, ale dla mnie to wzór człowieka, który nie wyciąga pieniędzy. To samo twierdzi moja mama, która leczy się u Doktora 30 lat. P.S. Przyjmował mój poród 25 lat temu w szpitalu. Jak nie które dziewczyny czują satysfakcję, że płacą to ich sprawa, ja wolę prawdziwych uczciwych lekarzy.