lekarz Witold Warias

Neurolog

dr Warias, najlepszy neurolog w woj lubuskim, polecam , dwa lata szukałam pomocy u różnych lekarzy, pan doktor na pierwszej wizycie postawił trafną diagnozę, po tygodniu brania leków jest ogromna poprawa

Godny polecenia lekarz z długoletnim stażem a tym samym doswiadczeniem.Bardzo dobry kontakt z pacjentem.Ludzki człowiek o z profesjonalnym podejściem.Szczerze polecam.

bdb specjalista rzeczowy i konkretny zna swoj fach potrafi trafnie zdiagnozowac i zauwazyc to co inni przegapili

jestem dopiero po 1 wizycie ,ale jestem bardzo zdziwiona podejsciem:w tych czasach to unikat.nie poczulam sie jak jakis petent tylko CZLOWIEK.Doktor poswiecil duzo czasu, bardzo cierpliwy (co w moim wypadku nie jest latwe;).co bardziej mnie zdziwilo.nie mogla przyjsc osobiscie do lekarza wiec zadzwonilam i doktor rozmawial ze mna spokojnie i cierpliwie tlumaczyl przez telefon.dla mnie jest to niesamowite ludzkie i zyczliwe podejscie.rzadkie w tych czasach...

ZDECYDOWANIE NIE POLECAM. TEN PAN NIE POSIADA ODRUCHU CZŁOWIECZEŃSTWA KTÓRY POWIENIEN CECHOWAĆ ZAWÓD, KTÓRY WYKONUJE. GBUROWATY I NIEMIŁY. PANIE DOKTORZE CZASY KOMUNY DAWNO JUZ ZA NAMI NALEZAŁO BY WPROWADZIĆ RADYKALNE ZMIANY ZACHOWANIA DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA.

Jest jak doktor Freud ,emanuje spokojem i wzbudza zaufanie. Pacjent może polegać na jego wiedzy i doświadczeniu. Polecam wszystkim.

Jest jak doktor Freud ,emanuje spokojem i wzbudza zaufanie.
Pacjent może polegać na jego wiedzy i doświadczeniu.
Polecam wszystkim.

Kompetentna osoba z którą prowadzi się miło rozmowę. Bardzo dobry psycholog:)

Kompetentna osoba z którą prowadzi się miło rozmowę. Bardzo dobry psycholog:)

bardzo dobru specjalista w swojej dziedzinie

bardzo dobru specjalista w swojej dziedzinie