lekarz Witold Wichary

Laryngolog

nie wiedziałem wcześniej że jest taka fajna strona,u tego człowieka byłem z córką która miała wtedy około 7 lat około 1,5 roku temu, byliśmy kilka razy, prywatnie a później z NFZ, patrząc z perspektywy czasu to było wyrzucenie pieniędzy w błoto, strata czasu, dodatkowe koszty lekarstw które tylko zaszkodziły mojej córce, chciałem gościowi dać w mordę ale rodzina mnie powstrzymała, totalny nieuk, wychowanek firm farmaceutycznych, uciekajcie od niego, jak coś to mogę podać swoje dane nie ma problemu, pozdrawiam

To zawodowiec z powołaniem, polecam wszystkim.

To zawodowiec z powołaniem, polecam wszystkim.

Gdy inni laryngolodzy nie potrafili wyleczyć mojej córki z ciągłych katarów, zapaleń gardła itd.,on trafnie zdiagnozował chorobę i odpukać od 8 miesięcy nie choruje.

Szybko bez powrotów choroby powróciłem do zdrowia.

Szybko bez powrotów choroby powróciłem do zdrowia.

Bardzo kompetentny "ludzki" (co niestety rzadko spotykane )lekarz

Bardzo kompetentny "ludzki" (co niestety rzadko spotykane )lekarz

Gdyby wszyscy medycy byli na takim poziomie nie mielibyśmy problemów ze zdrowiem.

Nie polecam, długie i drogie leczenie bez efektów. Efektem były braki w portfelu - wizyta z NFZ co 2 tygodnie i co 2 tyg. 100zł. w aptece bo poprzednie leki były nieodpowiednie.

Witam. Bardzo miły, konkretny i kompetentny lekarz. Zawsze stawia dobre diagnozy. Polecam z czystym sumieniem

Zdecydowanie polecam, bylam wczesniej u 8 laryngologów i zaden nie mogl sobieporadzic, doktor Wichary zaznaczyl, ze to dlugotrwale leczenie ale po kilku miesiacach dolegliwosci ustapily calkowicie a wczesniej meczylam sie przez ponad 2 lata