dr n. med. Witold Woch

Nefrolog

Lekarz z czystego powołania. U Doktora leczyłem się parenascie lat temu w Katowicach i od tamtej pory nie znalazłem drugiego tak dobrego internisty czy nefrologa dlatego przyjechałem do Nowego Sacza na wizytę. Bardzo kompetentny i uczciwy lekarz co się nie zmieniło. Brakuje tego specjalisty na Śląsku.

Świetny lekarz. Bardzo pomocny, uprzejmy z duzo kultura osobista i odpowiednia diagnoza jak i leczeniem. Bardzo polecam !

Bardzo dobry nefrolog jedyny w Nowym Sączu, polecam bo już troche się nachodziłem po tych tak zwanych „specjalistach”.

Dr. Woch na ogromna wiedze i doświadczenie. Plątałem się od lekarza do lekarza i żaden nie był w stanie postawic trafnej diagnozy. Jest bardzo konkretny i nie owija w bawełnę. Polecam, lekarz z powołania.

Lekarz,którego nie interesuje los pacjentów.Obojętnny na cierpienie ludzi.Pacjenci są żle dializowani

Polecam, w końcu jakiś lekarz wytłumaczył mi jak działa mój organizm, Tylko stosować rady.

Nie znam lepszego lekarza. Najlepszy lekarz w kraju. Świetnie tłumaczy co nam dolega, ma bardzo dobre podejście do pacjenta a przede wszystkim dużą wiedzę.

Świetny specjalista nie tylko nefrolog jak i internista. Godny polecenia nareszcie ktoś taki w Nowym Sączu :)

Lekarz , nefrolog, internista, który ratuje życie ! Najlepszy nefrolog jakiego spotkalam !Polecam Serdecznie!!!!!

fantastyczny lekarz. Wszystko wytłumaczy, naprawde serdecznie polecam!!!!!! Ma super podejście! GORCO POLECAM!