Witold Wrzesiński

Laryngolog

Lekarz godny polecenia. Życzliwy, delikatny, poświęcający czas i uwagę pacjentowi. Bardzo dokładnie przeprowadza wywiad przed zabiegiem, bada a przede wszystkim informuje o wszystkich możliwych sposobach leczenia i powikłaniach. Jeden z najlepszych lekarzy na oddziale laryngologicznym w Szpitalu Uniwersyteckim Nr 2 im. dr. Jana Biziela w Bydgoszczy.

Miałem szczęście trafić na Pana dr w Szpitalu na Biziela- wykonywał mi zabieg usunięcia migdałów podniebiennych( w ramach NFZ).Wszystko przebiegło ok. Bije od niego spokój i opanowanie co jest bardzo ważne podczas wykonywania operacji, zabiegów. Służył również chętnie pomocą gdy do niego dzwoniłem w sprawie konsultacji. Fachowiec.POLECAM KAŻDEMU. ZADOWOLONY PACJENT MICHAŁ K.

jest dobrym lekarzem, ktory zawsze ma jakies wyjscie nawet z najgorszej sytuacji

Ptrafił dokonać czegoś, czego inni lekarze / liczbie ok 30 -tu/ tej specjalnosci albo sie obawiali, albo nie bardzo potrafili się podjąć - reoperacji - niezbyt udanej operacji w Szpit. MSWiA w Bydgoszczy. Gdyby ranking rozszerzyc, jestem przekonany,że uzyskałby jeszcze wyzsze oceny. Wdzięczny pacjent, Tomasz Kocikowski

Gdyby ranking rozszerzyc, jestem przekonany,że uzyskałby jeszcze wyzsze oceny.
Wdzięczny pacjent,
Tomasz Kocikowski

byłam na wizycie 2 razy - w ramach NFZ w szpitalu Biziel. Po tułaczce po róznych lekarzach rodzinnych i larynologu (Fordon, Brzęczkowskiego - skandal!) trafiłam do dra Wrzesińksiego. Podszedł do sprawy na spokojnie. Nie dramatyzował, poświęcił mi dużo czasu - zemdlałam, bo mam uczulenie na Efedrynę, więc dodatkowo sie przejął. a co najważniejsze - wyleczył!!!!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Bydgoszcz"?

Poradnia Laryngologiczna Clinic Derm
Łabiszyńska 2