lekarz Witold Zalichta

na wizytach ok ale zawiódł mnie bo umawia sie na cesarskie cięcie a pozniej okazuje sie ze jest na urlopie.

Bardzo dokładny i kompetentny lekarz. Prowadził moją ciążę - byłam bardzo zadowolona z opieki. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Nie miał nic przeciwko obecności męża podczas wizyt i USG. Odpowiadał tez na pytania męża ;) Podczas mojego porodu pracował w poradni ginekologicznej,, a mimo to przychodził sprawdzić jak mi idzie,ponieważ poród.się skomplikował i nie mogłam urodzić ,przerwał pracę w poradni i zrobił mi cięcie cesarskie -wszystko się dobrze skończyło . Oddzwania jeśli w danej chwili nie może rozmawiać. Wizyty o umówionej godzinie(czasami do pół godziny opóźnienia). POLECAM!

Znakomity lekarz o dużym doświadczeniu.jest moim zdaniem jednym z najlepszych specjalistów ginekologów położników,profesjonalnie wykonuje usg ciąży,macicy i piersi.Jestem od dawna jego pacjentką ,mam do niego pełne zaufanie i polecam go moim znajomym

W trudnym momencie można liczyć jedynie na chamstwo ze strony tego pana. Zdecydowanie NIE POLECAM

zdecydowanie mało kompetentny lekarz.nie polecam

zdecydowanie mało kompetentny lekarz.nie polecam

To po prostu dobry lekarz ,prowadzi moja druga ciąże po cięciu cesarskim jestem zadowolona polecam tego lekarza

poleciłabym dr.zalichte jest uprzejmy dla pacjentek

poleciłabym dr.zalichte jest uprzejmy dla pacjentek

Na miejscu można wykonać wszystkie potrzebne badania od cytologii do usg ,narządu rodnego , ciąży i piersi wyniki wydawane od ręki,jedyna niedogodność dość długi czas oczekiwania na wizytę od 2 do 3 tygodni,ale raczej warto.Polecam

LEKARZ TEN PROWADZIŁ MOJĄ CIAŻĘ, SUPER CZŁOWIEK. BEZ ZASTANOWIENIA UDAM SIE DO NIEGO Z PROŚBA PROWADZENIA KOLEJNEJ CIĄŻY, MAM NADZIEJĘ, ŻE JUŻ NIEDŁUGO ;-)

Dr Zalichta prowadził jedną moją ciążę oraz prowadzi mnie jako pacjentke z zagrożeniem onkologicznym.Jestem bardzo zadowolona z opieki doktora,mam do niego pełne zaufanie i jest dla mnie dużym komforem psychicznym świadomość korzystania z jego usług.Polecam nie zdecydowanym oraz tym,których czeka pierwsza wizyta w życiu-pierwsze wrażenie jest najważniejsze i dr Zalichta Was nie zawiedzie