dr n. med. Władysław Bartnik

2,9
2,4
2,4
2,5

Katastrofa!! Zgłaszam do Izby Medycznej to lekarz który powinien zaprzestać leczenia pacjentów. Brak wiedzy, brak empatii, brak zachowania higieny podczas wizyty. Niemoge zrozumiec jak tacy ludzie moga dobrze leczyć....

Bardzo spostrzegawczy. Zorientował się jedyny , ze córka ma alergię. Jakoś inni od lat tego nie zauważali.I sam podjał sie na nfz leczenia !a przeciez alergologiem nie jest.Przy tym jak dla mnie -dowcipny- mnie jego poczucie humoru nie razi:) Tak więc gorliwy lekarz z powołania!

masakra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!byłam z chorym dzieckiem,gdy zapytałam co sie dzieje ze zdrowiem dziecka powiedział że mam nie zadawac pytań bo on jest zmeczony i ze mam siedzieć i sie nie oddzywać.na dodatek nieprzyjemny zapach w gabinecie wystarczyło uchylic okno i przewietrzyc od czasu.na jego miejsce jest bardzo dużo młodych ludzi,powinien już dawno siedziec w domu i pierdziec w stołek.nie polecam.

Przez trzy miesiące borykałem się z dolegliwościami i wreszcie Pan doktor Bartnik postawił prawidłową diagnozę i podjął skuteczne leczenie - poprzednio odwiedziłem czterech innych lekarzy

Pojechałam z dzieckiem,bo często choruje.Chciałam,żeby obejrzał trzeci mogdał,uszy,gardło,nos.Zawiodłam sie bardzo.Po badaniu usiadł,zaczął pisac receptę.Na moje pytanie co zapisuje nie odpowiedział.A jak zapytałam co stwierdził,burknął,że przecież ona nie oddycha przez nos i w ogóle,że panikuję. I on nie ma czasu na wyjaśniania.Stwierdził,że musimy sobie zaufać i za miesiac kontrola. Oczywiście na następną wizytę się nie umówiłam,bo nie chce tego buca więcej widzieć!Stary,pofarbowany dziadyga powinien już dawno na emeryturze być,a nie pacjentów przyjmowac! NIE POLECAM!

Bardzo dobry lekarz z wysokimi kwalifikacjami bardzo dużym doświadczeniem najlepszy laryngolog

Podpisuję się pod poprzednią opinią, dodam tylko od siebie, że zachowuje się jak mruk i buc do kwadratu i trafiłam tam z zatokami, nie polecam.

MASAKRA!! Na zadane pytania nie dostałam żadnej odpowiedzi!! Dostałam skierowanie do laryngologa z podejrzeniem zapalenia błędnika i nic się od tego pana nie dowiedziałam, po prostu nic!!