dr Władysław Błudzin

Urolog

jest to lekarz godny polecenia .Poświęca pacjentowi tyle czasu ile trzeba poz tym jest po prostu ludzki i przyjazny dla pacjenta ,a byłam na NFZ.

Witam, według mnie to dobry i rzetelny lekarz. Mimo, że nie do końca miałem akurat do takiego specjalisty przyjść, to dokładnie wytłumaczył co mi może dolegać, podał przyczyny, zaproponował gdzie mógłbym się z tym problemem udać. Do tego uprzejmy i poświęcił tyle czasu ile było potrzeba. Polecam

Bardzo dobry urolog, z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Nie odmówił mi w potrzebie, mimo tego że nie miał ze mnie żadnego zysku. Oby więcej takich ludzi. Polecam

Bardzo dobry lekarz. W przeciwieństwie do innych urologów, ten lekarz faktycznie potrafi poświęcić swój czas dla pacjenta nawet gdy jest to pacjent z NFZ a nie prywatnie. Widać chęć pomocy a nie tylko odhaczyć i "następny proszę".

Bardzo miły i kompetentny lekarz.. Można powiedzieć " życiowy".. To nie jest osoba , której zależy wyłącznie na pieniądzach a w dzisiejszych czasach jest to rzadkością..

Wciąż poszukujesz "Urolog Opole"?

Reymonta 37 lok. 9

Chróścice
Prywatny gabinet
Opole, Gezerała Zajączka 6/1
45-050 Opole
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Opolska 30B
49-100 Niemodlin