lekarz Władysław Chaber

Seksuolog, Psycholog

2,5

Konkretny, nie przepsychologizowany. Byłem raz, ale dobrze mi doradził jak dalej rozwiązać swój problem

W przeciwieństwie do innych mówi to co nie zawsze chce się usłyszeć. Nie sugeruje, że problem jest większy niż w rzeczywistości. Dużo tłumaczy i pozwala spojrzeć na problem szerzej

Bardziej zwracał uwagę na mnie, niż na mój problem. Nie potrafił wytłumaczyć mojego przypadku, rozkojarzony i niekompetentny.

Nie wiedzial jak podejsc do problemu Chcial pozazac ze jest to bagatela a ja odczułem ze nie potrafi nic madrego powiedziec.