dr Władysław Fidziński

Ginekolog położnik, Ginekolog

Podpisuję się pod wszystkimi opiniami powyższymi opiniami razem i z osobna. Znam Pana Doktora 20 lat. Lekarz z powołania, bardzo dobry człowiek. Pełnia wiedzy, kompetencji, chęci niesienia pomocy, doprowadzenia każdej sprawy do końca. Mam mocno ograniczone zaufanie do lekarzy a do Doktora Fidzińskiego chodzę z przyjemnością i 100% zaufaniem. Polecam!!!!!!

najlepszy lekarz! po prostu nie da sie tego opisac, wszystko bylo na najwyzszym standardzie, moge polecic pana doktora kazdemu z czystym sumieniem :)

najlepszy lekarz!

Z czystym sumieniem polecam ,lekarz kompetentny jestem mu bardzo wdzięczna mam dług u niego do końca ,ponieważ uratował mi i mojemu jeszcze nienarodzonemu dziecku życie .Jest to lekarz z powołania w 100%polecam go innym pacjentkom

To wyjątkowo dobry człowiek i nawspanialszy lekarz jakiego znam. Ciepły i życzliwy. Kompetenty !!! Po prostu wyjatkowy. Interesuje się nie tylko stanem zdrowia pacjentki, ale również jej życiem . Pomógł mi w problemach nie tylko zdrowotnych wiele razy. Jest jak ojciec. Dziękuję za wszystko Panie Doktorze.

To wyjątkowo dobry człowiek i nawspanialszy lekarz jakiego znam.

Bardzo polecam, jest ciepłym pełnym optymizmu lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. Zna się na tym co robi i dobrze to wykorzystuje. Super lekarz wielki szacun...

Pan doktor specjalista w swoim fachu. Spotkałam go kilka lat temu. Bardzo rzeczowy i konkretny lekarz.

Wspaniały człowiek i lekarz doskonały. Prowadził moje dwie ciąże - w każdej czułam się przy nim bezpiecznie i dobrze. Pacjentki traktuje po ojcowsku - dla każdej ma dużo serca, czasu i cierpliwości. Gorąco polecam!

podpisuje sie pod tym, co napisały moje poprzedniczki. dodam tylko, że wcześniej leczyłam sie u innych lekarzy, którzy wyleczyc mnie nie mogli. do doktora trafiłam półtora roku temu, a obecnie czekam na swoje pierwsze Dziecko. cytologia - 30 zł

Najlepszy lekarz i wspaniały człowiek. Kiedy byłam w ciazy chodziłam do doktora na kontrole. Dzięki Niemu urodziłam bezstresowo dwóch wspaniałych synów i jestem mu za to bardzo wdzięczna.

Podpisuje sie obiema rekoma pod tym co napisała moja przedmówczyni. Dodam tylko ze dzieki dr. Fidzinskiemu donosiłam ciążę która była zagrozona.