lekarz Władysław Galej

Pulmonolog, Pediatra

Bardzo uprzejmy, cierpliwy dla małych pacjentów. Leczę u niego moich dwóch synów, zawsze skutecznie. Wykrył u mojego młodszego synka zapalenie płuc, którego nie wykryła pani doktor z nfz. Nie jest taki chciwy na kasę jak inni lekarze bo bierze od lat taką samą sumę - 50zł. Poświęca dzieciom tyle czasu ile potrzebują,bardzo go polecam.

leczylam u doktora trzy coreczki, wspanialy lekarz i czlowiek, z pelna odpowiedzialnoscia POLECAM :)

Polecam, jak na razie trzy wizyty i za każdym razem sukces.

Polecam, jak na razie trzy wizyty i za każdym razem sukces.

Pan doktor godny polecenie..chodziłam przez NFZ z córeczką i żaden lekarz nie stwierdził zapalenia płuc,mimo że dzieciąkto kaszlało około 4 miesiące,a lekarze stwierdzali alergię,przeziębienie itd. w końcu stwierdziłam,żę coś jest nie tak,bo kaszel nie ustaje.Tego samego dnia gdy wróciłam z przychodni,zadzwoniłam do Pana doktora kazał mi przyjść z córeczką.Zbadał ją..od razu usłyszał że coś ''siedzi'' w płuckach.Zerkną na zdjęcie RTG,na które wcześniej sama poprosiła skierowanie od pediatry..Pan doktor szczegółowo opisał mi chorobę,jak postępować i co dalej robić..teraz już tylko do Pana doktora chodzimy,mimo że czasem czeka się 2 h na kolejce..ale warto..-Agata

najlepszy lekarz jakiego znam !!!! fachowa pomoc, uprzejmy z duzym podejsciem do dzieci.

Wciąż poszukujesz "Pulmonolog Sanok"?

Gabinet prywatny
Sanok ul.Daszyńskiego 15/14