lekarz Władysław Galej

Pulmonolog, Pediatra

Bardzo uprzejmy, cierpliwy dla małych pacjentów. Leczę u niego moich dwóch synów, zawsze skutecznie. Wykrył u mojego młodszego synka zapalenie płuc, którego nie wykryła pani doktor z nfz. Nie jest taki chciwy na kasę jak inni lekarze bo bierze od lat taką samą sumę - 50zł. Poświęca dzieciom tyle czasu ile potrzebują,bardzo go polecam.

leczylam u doktora trzy coreczki, wspanialy lekarz i czlowiek, z pelna odpowiedzialnoscia POLECAM :)

Polecam, jak na razie trzy wizyty i za każdym razem sukces.

Polecam, jak na razie trzy wizyty i za każdym razem sukces.

Pan doktor godny polecenie..chodziłam przez NFZ z córeczką i żaden lekarz nie stwierdził zapalenia płuc,mimo że dzieciąkto kaszlało około 4 miesiące,a lekarze stwierdzali alergię,przeziębienie itd. w końcu stwierdziłam,żę coś jest nie tak,bo kaszel nie ustaje.Tego samego dnia gdy wróciłam z przychodni,zadzwoniłam do Pana doktora kazał mi przyjść z córeczką.Zbadał ją..od razu usłyszał że coś ''siedzi'' w płuckach.Zerkną na zdjęcie RTG,na które wcześniej sama poprosiła skierowanie od pediatry..Pan doktor szczegółowo opisał mi chorobę,jak postępować i co dalej robić..teraz już tylko do Pana doktora chodzimy,mimo że czasem czeka się 2 h na kolejce..ale warto..-Agata

najlepszy lekarz jakiego znam !!!! fachowa pomoc, uprzejmy z duzym podejsciem do dzieci.

Witam, naprawdę polecam tego lekarza. Jest On wspaniałym człowiekiem, który zna się na swojej pracy. Podam Wam przykład mój 2-letni synek okropnie kaszlał, wręcz się dusił lekarz rodzinny po zbadaniu powiedział, że to tylko przeziębienie i kazał dużo spacerować i nic nie podawać!!!!! Pojechałam do Pana Doktora i stwierdził ostre zapalenie oskrzeli!!!!! Oczywiście zakaz wychodzenia z domu!!! Dał mi swój numer telefonu i kazał dzwonić o każdej porze jakby było gorzej!!! Także naprawdę polecam! Nie widzę lepszego lekarza!!!

to jest lek z doswiadczeniem naprawde moge go polecic innym

to jest lek z doswiadczeniem naprawde moge go polecic innym

Moja córka sama chce iść do Pana Doktora! Na wizytach jest uśmiechnięta i nie ma problemu z badaniami. Polecam gorąco!

Moja córka sama chce iść do Pana Doktora!
Na wizytach jest uśmiechnięta i nie ma problemu z badaniami.
Polecam gorąco!

wyjątkowy lekarz i człowiek.każdego małego pacjenta traktuje z humorem i szacunkiem.poświęca dostatecznie dużo czasu na wyjasnienia i rady nie tylko dotyczące samej choroby.potrafi dostrzec charakter i osobowość małego człowieka.naprawdę szeroki zakres kompetencji i wiedzy.serdecznie polecam!i nie ma znaczenia czy Pan doktor przyjmuje w szpitalu czy w swoim gabinecie-jakość najwyższa!

Zbyt hurtowo potraktował mnie z dzieckiem ,leczył na alergie a było zapalenie opłucnej z wysiekiem, nie wyznał sie na chorobie, dopiero w szpitalu w Rabce prawidłowe rozpoznanie i leczenie , nie polecam