lekarz Władysław Małek

Urolog

Nic dobrego, niestety nie mogę napisać. Nie polecam. Każdy niech sam oceni. Jeżeli macie czas i planujecie zachorować na nerki to może to i dobry lekarz. W sytuacji, kiedy czas odgrywa rolę, to NIE.

Bardzo dobry Lekarz. Kompetentny Specjalista. Zarówno w szpitalu jak i w Przychodni Przyszpitalnej pomimo bardzo dużej liczby pacjentów przekraczającej możliwości na jednego lekarza zawsze stara się wszystkich przyjąć. Godny polecenia.

Nie kwestionuję umiejętności, wiedzy i zdolności pana doktora. Zabieg, który przeprowadził, wykonany został bardzo dobrze i bez komplikacji. Mam jednak duże zastrzeżenia do empatii i umiejętności podmiotowego spojrzenia na pacjenta. Podczas wizyty pooperacyjnej przeprowadzonej na szpitalnym korytarzu, na której miały zostać omówione wyniki histopatologicznego badania pobranego podczas zabiegu wycinka, osoba starsza (90 lat) usłyszała w krótkich żołnierskich słowach: nowotwór jest złośliwy, trzeba wyciąć pęcherz, nie przeżyje pan operacji, do widzenia. Podobnie wyglądała kolejna wizyta. Zabrakło zaopiekowania się emocjami pacjenta, który dowiedział się o tym, że ma nowotwór. Zabrakło empatii i ...

Podobnie wyglądała kolejna wizyta.
Zabrakło zaopiekowania się emocjami pacjenta, który dowiedział się o tym, że ma nowotwór. Zabrakło empatii i wytłumaczenia istoty problemu laikowi w kwestii jednostki chorobowej. Zabrakło czasu, cierpliwości i zrozumienia, że po drugiej stronie stoi człowiek, który w chwili otrzymania informacji o śmiertelnej chorobie, potrzebuje kilku minut na przyjęcie tego stanu rzeczy.

Doskonały chirurg, wspaniały lekarz. Interesuje się pacjentem, troszczy się o niego, empatyczny. Dokładnie tłumaczy chorobę i sposób leczenia, przebieg operacji. Operuje oszczędzająco, ale dokładnie. Profesjonalista. Miły i sympatyczny. Obyśmy mieli jak najwięcej takich lekarzy.

Wspaniały lekarz,którego będę chwalic i polecać zawsze i wszędzie! Dr Małek uratował mi życie. Nikt nie potrafił przez 8 lat mnie zdiagnozować, dopiero zrobił to Pan Doktor i będe mu za to zawsze wdzięczna! Cudowny człowiek i przede wszystkim bardzo dobry człowiek, ciepły i uprzejmy! Najlepszy urolog ever!

Moja ocena dr. Małka jest jak najbardziej szczera. Byłem pacjentem szpitala CSK MSW i dr. W. Małek był moim lekarzem prowadzącym. Po pierwsze kompetencji tego lekarza nie podważam, uważam, że jest to bardzo zdolny i utalentowany lekarz z wieloletnim doświadczeniem. W stosunku do mojej osoby był bardzo miły, żartobliwy, stwarzał sympatyczne i przyjazne wibracje. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to do małej ilości czasu, rozmów ze mną , bo tak na prawdę do ostatniego dnia mojego pobytu w szpitalu nie wiedziałem nic, jak przebiegła operacja , czy były problemy itp... Ale na sam koniec doktor poświęcił mi chwilę i odpowiedział na moje pytania. Nie żywię do niego o to żadnej urazy, wiem, że lekarze są zabiegani i mają więcej niż jednego pacjenta na głowie. Może jak sam bym za nim chodził i go męczył to by mi coś powiedział, lecz tego nie robiłem, bo po prostu nie chciałem zawracać mu głowy i wolałem poczekać do dnia wypisu na rozmowę. Podczas obchodu widać było, że się interesuje pacjentem, oglądał rany, pytał jak się dziś czuje. Na prawdę wspaniały człowiek. Mimo wszystko ocena to 5! poza paroma błahostkami. Polecam dr. Władysława Małka, wspaniały specjalista. Pozdrawiam cały personel Kliniki Urologii CSK MSW w W-wie, szczególnie miłą pielęgniarkę Annę G. :)

Zaskakująca kompetencja i niezwykła umiejętność kontaktu z pacjentem!

Zaskakująca kompetencja i niezwykła umiejętność kontaktu z pacjentem!

najlepszy lekarz na świecie doskonale wytlumaczyl chorobę i metodę leczenia, wzbudza zaufanie, poświeca ogromnie dużo czasu dla pacjenta, bardzo uprzejmy i kompetentny, zdecydowanie polecam !

Lekarz wielkiego formatu wzbudzający zaufanie pacjenta,kompetentny,rzeczowy.Dobry diagnosta a przy tym przesympatyczny człowiek.Jako lekarz urolog spełnił moje oczekiwania. Z czystym sumieniem POLECAM.

Lekarz bardzo nie miły dla pacjenta. Nie polecam.

Lekarz bardzo nie miły dla pacjenta. Nie polecam.