prof. dr hab. n. med. Władysław Pierzchała

Lekarz medycyny pracy

Prof. Władysław Pierzchała opóżnił diagnostykę u mojej mamy - w czasie kilkutygodniowej hospitalizacji w klinice chorób płuc w CSK -Ligocie nie miała wykonanego badania TK klatki piersiowej, wypisał ją i zalecił ponowny pobyt w szpitalu za klika miesięcy. Wówczas było już za póżno na leczenie operacyjne. Mama zmarła. Badanie TK klatki piersiowej jest badaniem podstawowym (po RTG płuc) w diagnostyce chorób płuc ... a w tej klinice nie zostało wykonane.

Ten człowiek ma wielkie serce i jeszcze większą wiedzę.Po wielu wizytach u różnych " wywołanych " lekarzy z setkami certyfikatów na ścianach , którzy wpędzali mnie coraz głębiej w moją chorobę i eksperymentujących na mnie z nowymi lekami , wreszcie trafiłam do prof.Pierzchały :) Nie wiem co on ma w sobie , jaką dobrą energią On innych zaraża , ale już po pierwszej wizycie czułam się o wiele lepiej.Teraz mogę powiedzieć że żyję i mogę prowadzić normalne życie bez ograniczeń właśnie dzięki temu fantastycznemu człowiekowi . Oby inni lekarze brali przykład z profesora a na pewno wyszłoby to na dobre im i ich pacjentom . Wszystkim ,którym poleciłam pro.Pierzchałę byli tego samego zdania co ja .FANTASTYCZNY LEKARZ!!!!

Byliśmy na konsultacji u Pana Profesora i pomógł.Mimo dużych kosztów to warto było.Profesor jest miły i kompetentny.Zdecydowanie polecam.

Bardzo konkretny, duża wiedza. Z szacunkiem dla pacjenta. Uprzejmy, kulturalny. Miażdży -nastu innych specjalistów tej specjalności jednym spojrzeniem na zdjęcie. Szkoda że tak mało ekspertów tej klasy. Polecam!

Specjalista największej klasy. Doskonały diagnosta, wszechstronna wiedza i niesamowita intuicja. Do tego fenomenalna pamięć i zaangażowanie. Pamiętał co mi jest nie widząc mnie nigdy wcześniej na oczy. Zrobił na mnie duże wrażenie, postawił diagnozę jeszcze przed badaniami, które to tylko potwierdziły, a jestem bardzo nietypowym przypadkiem. Ponadto, niesamowicie sympatyczny człowiek, co jest niemalże niespotykane wśród specjalistów tej klasy. Wzór do naśladowania.

Lekarz ten jest w 100% niekompetentny, wmówił mi śmiertelną chorobę (nawet nie potrafi poprawnie odcztać zapisu z tomografii komputerowej, a jak się okazało to wcale nie było to!!!! Powiedział mi że mnie to się już nie da pomóc! A słyszałam że to nie pierwsza jego taka nietrafna diagnoza! Zdecydowanie go nikomu nie polecam! Ludzie 100 razy zastanówcie się zanim się do niego udacie!

A słyszałam że to nie pierwsza jego taka nietrafna diagnoza!
Zdecydowanie go nikomu nie polecam!
Ludzie 100 razy zastanówcie się zanim się do niego udacie!

Bardzo dobry, uprzejmy, z właściwym podejściem do pacjenta.

Bardzo dobry, uprzejmy, z właściwym podejściem do pacjenta.