lekarz Władysława Misiarz

Pediatra

Odradzam tą lekarkę. B.nieuprzejma wręcz złośliwa gdy zadzwoniłem w niedzielę żeby zapytać czy przyjmie moją pociechę zostałem zrugany i zbluzgany że jak mogę dzwonić w niedzielę skoro to dzień odpoczynku i że od tego są przychodnie, o dziwo we wcześniejszym okresie lekarka przyjmowała zawsze w weekendy włącznie z niedzielą. Nie rozumiem takiego podejścia do pacjenta. Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Lekarz godny polecenia!! Lekarz z powołania a nie z konieczności!!! Bardzo polecam! Pani doktor nigdy nie odmówiła, zawsze w miłej atmosferze przyjmowała,nigdy nie narzekała,a widać nie raz było po niej zmęczenie, zawsze celnie stawiała diagnozy! JAK LEKARZ PEDIATRA TO TYLKO TEN!!

Lekarz godny polecenia!!
Lekarz z powołania a nie z konieczności!!!
JAK LEKARZ PEDIATRA TO TYLKO TEN!!

pani doktor wiele razy pomogla moim dzieciom jest miła uprzejma i zawsze uśmiechnięta chociaż czasami bardzo zmęczona dobrze jest mieć takiego lekarza w swoim mieście

Bardzo dobry pediatra. Polecam z czystym sumieniem. Miła dla dzieci i ich rodziców, udziela szczegółowych informacji, dla każdego ma czas.

najlepszy lekarz polecam miły dla dzieci

najlepszy lekarz polecam miły dla dzieci

Wciąż poszukujesz "Pediatra Wadowice"?

Marek Zawiła

Lekarz rodzinny