lekarz Władysława Tobiczyk

Nie polecam. Może i wydaje się miła ale w gruncie rzeczy straszna służbistka. Pozostawiła mnie samą sobie z moim problemem. Pytała o wszystko tylko nie o to co mi dolega. Musiałam się udać na konsultację do innego lekarza który od razu mi pomógł i zalecił odpowiednie leczenie. Nie chce zlecać niezbędnych do postawienia diagnozy badań. Szkoda czasu na wizytę u tej Pani.

Szczerze polecam tą Panią doktor - jest kompetentna, dociekliwa, chętnie zleca wszelkie potrzebne badania dodatkowe, nawet proponuje badania profilaktyczne! Przy tym bardzo uprzejma, pogodna i życzliwa, prawdziwy lekarz z powołania! Przyjmuje w prywatnej przychodni Promedis przy ul. Oławskiej i Rękodzielniczej we Wrocławiu (grupa Luxmed).

bardo dobra polecam, dokładna cierpliwa i zna się na swojej pracy

bardo dobra polecam, dokładna cierpliwa i zna się na swojej pracy

Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Bardzo przejmuje się stanem pacjenta. Bardzo cierpliwa, kompetentna, uprzejma, miła, wzbudzająca zaufanie. Dokładnie tłumaczy sposób leczenia, przebieg choroby, zleca wszystkie niezbędne badania diagnostyczne. Na wizytę poświęca tyle czasu ile wymaga tego dany przypadek. To chyba najlepszy internista, jakiego do tej pory spotkałem. Bardzo polecam.

Doskonały lekarz, bardzo drobiazgowa w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Doskonały lekarz, bardzo drobiazgowa w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej "chorobowej" drodze.

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam na swojej "chorobowej" drodze.

Pani Doktor jest rewelacyjna! Kompleksowo zleca wszystkie badania, jest niezwykle miła i robi świetny wywiad. Polecam szczerze. Wcześniej błądziłam po różnych internistach, teraz jestem wierna Pani Doktor!

Nie polecam. Nie uzyskałam żadnej informacji dotyczącej choroby ani sposobu leczenia mimo że była to wizyta prywatna.

lekarz wzbudzil moje zaufanie, bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Polecam.

Pani Doktor wzbudza ogromne zaufanie, bardzo dokładnie przeprowadza wywiad na każdej wizycie i stosuje odpowiednią terapię, przy tym tłumacząc co dolega. Jest to bardzo uprzejma osoba i nie zdarzyło się jeszcze, aby nie wysłuchała co pacjent ma do powiedzenia. Do Pani Doktor Tobiczyk, w razie potrzeby, na pewno wrócę.