lekarz Włodzimierz Adamczyk

W dn 25-01-2016 roku zmarł jeden z najwspanialszych lekarzy z jakim miałam do czynienia niech spoczywa w spokoju i nikt mu jego zakłóca Beata

jestem wdzięczna panu doktorowi który sprawił iż mój kręgosłup przestał mnie bolec chociaż inny lekarz zalecał mi po powrocie z pracy leżenie dziękuję

Kompetentny , jako dłudoletnia pacjentka polecam postawił mnie na nogi , trafionedecyzje i podjęte leczenie

Lekarz któremu się wydaje, że bez dodatkowych badań takich jak usg lub rezonans mozna postawić diagnoze, ktora z czasem okazuje się nietrafiona.

byłam na wizycie u dr Adamczyka, muszę wybrać się do innego ortopedy, bo wyszło na to, że jestem za stara żeby korygować wady postawy, 30 lat

Pan Doktór szczególowo omówił problematykę mojego schorzenia, oraz metody leczenia i rehabilitacji polecam

ŚWIETNY LEKARZ KOMPETENTNY, ZAANGAŻOWANY W SWOJĄ PRACĘ POLECAM

ŚWIETNY LEKARZ KOMPETENTNY, ZAANGAŻOWANY W SWOJĄ PRACĘ POLECAM

Pan Doktor omówił problematykę mojego leczenia miły sympatyczny mówiący zrozumiałym językiem polecam chociaż ciężko się do niego dosta

Rzeczowy widać że ma wiedzę i doświadczenie, polecam

Rzeczowy widać że ma wiedzę i doświadczenie, polecam

jest wspanialym specjalista,lecze sie u dr.Adamczyka 18 lat polecam ,choc trudno dostac sie na wizyte,ostatnio sam ma problemy zdrowotne