lekarz Włodzimierz Borowski

Cudowny lekarz! Synowie Pana doktora uwielbiają. Spokojny, zrównoważony i pełny ciepła do dzieciaków. Diagnoza zawsze trafiona. Polecam

Polecam Pana Doktora w 100%, mam dwoje dzieci i oboje są leczeni u Pana Doktora. Trafiłam do niego przypadkiem szukając lekarza któremu w końcu będę mogła zaufać i który będzie odpowiedzialnie podejmował decyzje co do leczenia moich dzieci. Układ odpornościowy syna, który bardzo często chorował, był całkowicie rozchwiany przez innych lekarzy głównie przez ciągłe przepisywanie bardzo silnych leków .Gdy trafiliśmy do Doktora Borowskiego to on doprowadził moje dziecko do normy i ustabilizował jego stan odporności ucząc mnie samą jak postępować przy infekcjach. Przede wszystkim uwielbiam Pana doktora za to że nie idzie na łatwiznę jak większość pediatrów i nie faszeruje dzieci antybiotykami i sterydami jeśli nie ma takiej konieczności. Mam do niego pełne zaufanie, od czasu jak go poznałam nie leczę dzieci u innych lekarzy, chyba że jestem zmuszona. Pozdrawiam.

Byłam z synkiem dwukrotnie. Temperatura od kilku dni 39 stopni ,brak innych objawów ,tylko kaszel. Opinia lekarza po drugiej wizycie " uszy czyste,gardło czyste ,płuca czyste,a gorączka ciągle występuje? No niewiarygodne..." a gorączka już 5 dzień...nie chcąc męczyć dziecka poszlismy do innego , poleconego lekarza. Diagnoza - zapalenie lewego płuca. Serdecznie zatem nie polecam pana doktora Borowskiego. Nie wiem jakby się skończyło ,gdybyśmy dalej do niego przychodzili ....Nie jest miły ani empatyczny ,nic nie wyjaśnia i choć nie stanowi to kryterium mojej oceny bo lekarz ma na pierwszym miejscu leczyć ,to powyższe cechy byłyby mile widziane.

Najlepszy pediatra! Po wielu nietrafnych diagnozach trafilismy do dr Borowskiego na dyżurze w Medicoverze. Spokój, zrównoważone podejście dr ostudziły nasza waleczność i nerwy i zdecydowaliśmy sie zaufać doktorowi. Od tej pory wybieramy wizyty tylko u niego.