lekarz Włodzimierz Brzęczek

Ortopeda, Traumatolog, Chirurg ogólny

Cudowny człowiek i lekarz bardzo polecam , myślę że mało już zostało takich ludzi , nie liczą się dla Niego pieniądze tylko dobro pacjenta

Bardzo dobry lekarz, posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie oraz umiejętności w przeprowadzaniu operacji , jest spokojny ,opanowany i bardzo życzliwy ,dokładnie wie co zrobić w danej sytuacji. Potrafi w sposób zrozumiały wytłumaczyć pacjentowi co należałoby zrobić , co ułatwia podjęcie decyzji. Bardzo dziękuję panie doktorze za zszycie ścięgna achillesa oraz przeszczep komórek macierzystych. Dziękuję z całego serca i cieszę się że są tacy lekarze jak pan, którzy idą z postępem medycyny .

Lekarz pełen empatii , godny zaufania i polecenia . Doskonałe poczucie humoru i zawsze zleca potrzebne badania

Lekarz pełen empatii , godny zaufania i polecenia .
Doskonałe poczucie humoru i zawsze zleca potrzebne badania

Jestem pełen zaufania do kompetencji pana Doktora,który przeprowadził operację endoprotezy biodra w dn.19-10-2017r.tak przed jak i po operacji p.Doktor poświęcił odpowiednią ilość czasu na wytłumaczenie celu operacji,możliwości powikłań,rehabilitacji,życia po endo i jakie są obostrzenia w pierwszym okresie po operacji.tak więc z czystym sumieniem polecam p.Doktora jako wysokiej klasy specjalistę,dobrego i łagodnego człowieka.jest ok.dzięki jego fachowości i ocenie sytuacji pomógł mi wyjść po operacji z problemami morfologi przez co jestem niezwykle wdzięczny.Dzięki uprzejmości, uśmiechowi i fajnej pozie zadumy przy podejmowaniu decyzji dziękuję Doktorowi za wszystko.Nie patrzy na pacjenta tylko ze strony operacji,ale bierze pod uwagę całościowy stan zdrowia pacjenta.

Wszystkie 6 elementów wizyty na temat lekarza oceniam nie na 5 ale na 6, co do innych lekarzy także nie mam zastrzeżeń. Bardzo dobry lekarz, uprzejmy, spokojny, odpowie na każde pytanie wyczerpująco. Pan doktor zawsze ma dużo pacjentów, co też świadczy o "człowieku". Pozdrawiam.

Nie uważam aby Dr. Brzeczek nie potrafił rozpoznać zwichniecia stawu biodrowego ponieważ w moim przypadku od razu rozpoznał a także przeprowadził bardzo trudna operacje panewki biodra za co jestem mu bardzo wdzięczna. Narazie dochodzę do siebie ale mam nadzieję że po rehabilitacji wszystko się ułoży.

...kompetentny super gość i co tu więcej pisać. Poleciłem już wielu osobom i nie żałowały podzielając moją opinię. ...strażak...

...kompetentny super gość i co tu więcej pisać.
Poleciłem już wielu osobom i nie żałowały podzielając moją opinię.

...strażak...

dzieki panu doktorowi niemam srub w nodze ktora byla zlamana w 3 miejscach a inni lekarze chcieli mnie poskrecac jak robota a ja chodze i tancze Polecam wspanialy czlowiek i zlotowki niewzia odemnie Wiecej takich specjalistow

swietny lekarz.operowal mnie po wypadku mam poskladana noge i dobrze sie czuje...

Operował mi przedramię,po wielu latach nie odczuwam skutków skomplikowanego złamania,polecam pełen profesjonalizm.