Włodzimierz Czerkawski

Wyposażenie gabinetu rodem z poprzedniej epoki , technologia medyczna podobnie . Wyniki terapii problematyczne. Bolało przed leczeniem ,bolało i po , pomimo kilku wizyt. Zmiana stomatologa dała pozytywny skutek . Odradzam wizyty w tym gabinecie

W całym Gnieźnie żaden stomatolog nie chciał mnie przyjąć z ogromnym bólem zęba. Pan Czerkawski jako jedyny okazał się być człowiekiem... Ropny ząb trzeba było usunąć... Profesjonalne podejście, bardzo uprzejmy, wizyta bez obsunięć czasowych, polecam.

Super podejscie, wiedza i profesjonalizm. Doskonaly lekarz i specjalista ktory leczy cala moja rodzine od lat!

Pan Czerkawski jest bardzo dobrym specjalistą. Jestem jego stałą pacjentką! Pierwsza wizyta w swoim życiu u dentysty była u Pana Czerkawskiego, wtedy przełamałam swój strach. Jest bardzo wyrozumiały, miły i cierpliwy. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, pełny profesjonalizm, bez pośpiechu. Godny polecenia w 100%. Agnieszka

Agnieszka

Zdecydowanie nie polecam! Miałam robiony ten sam ząb u tego dentysty, który po pierwszej wizycie zaczął mnie boleć po 2,5 roku ok rozumiem ..mogło coś się popsuć, ale jak drugi raz poszłam to dosyć, że straciłam prawie 300zł to namęczyłam się,bo wkładał mi jakieś wg nie działające lekarstwa, ząb boli mnie do teraz...ale już nie pójdę do tego dentysty bo jak to sam stwierdził"kuźwa nie wiem co Ty masz zęby, że moje metody na nie, nie działają";/ i w dodatku to jego odnoszenie się do pacjenta...nie pójdę nawet do niego na poprawkę tego zęba, bo skasuje mnie kolejne 300zł, a ząb nadal będzie bolał!

Nie lubię chodzić do stomatologów, ale ten lekarz sprawił, że lęk minął. Pan Czerkawski jest profesjonalistą, godnym zaufania. Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Przy tym jest bardzo sympatyczny i dokładny. Takich lekarzy w Gnieźnie powinno być więcej!!!

Kiedys sie leczylam u tego lekarza, ale z powodu przprowadzki musialam szukac innego, a szkoda, godny polecenia

Chodziłem ale zrezygnowałem!Nie tłumaczy choroby i metody leczenia

Chodziłem ale zrezygnowałem!Nie tłumaczy choroby i metody leczenia

Zdecydowanie polecam. Przede wszystkim dlatego, że p. Czerkawski pracuje bez pośpiechu i solidnie a nie jak w fabryce przy taśmie. Wiele wizyt już zaliczyłem i dotychczas jest zawsze w porządku.

godny zaufania stomatolog z powołania naprawdę suniemy jak ich mało na Gniezno

godny zaufania stomatolog z powołania naprawdę suniemy jak ich mało na Gniezno