lekarz Włodzimierz Dłużyński

Neurolog

Bardzo dobry lekarz polecam, miałem bóle kręgosłupa dostałem b. dobre leki - trafione- przeszło wszystko.

Niestety, Pan doktor nie wykazuje się skutecznością leczenia, ani kulturą,pracując w przychodni publicznej. Na ważnych dokumentach pacjenta opisy choroby są nieczytelne, lakoniczne -na komisję lekarską otrzymałam opis kilkuletniego leczenia w formie 1 nieczytelnego wyrazu...dużo by jeszcze mówic szkoda słów...

Na ważnych dokumentach pacjenta opisy choroby są nieczytelne,
szkoda słów...

Jestem szczęśliwa, że trafiłam na takiego neurologa, mogę polecić każdemu.

Jestem szczęśliwa, że trafiłam na takiego neurologa, mogę polecić każdemu.

Wspaniały lekarz,bardzo kompetentny.Ma czas dla pacjenta, jest uprzejmy,chętnie udziela odpowiedzi na wszelkie pytania. Dzięki niemu wyzdrowiałam. Życzyłabym każdemu pacjentowi takiego lekarza. Gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka.

Wdzięczna pacjentka.

Lekarz na pierwszej wizycie poświęcił mi sporo czasu Przeprowadził wywiad i zbadał dokładnie Przepisał bardzo dobre leki Jestem zadowolona z leczenia Polecam

bardzo polecam tego lekarza bardzo dobry dla pacjenta i kompetentny.

bardzo polecam tego lekarza bardzo dobry dla pacjenta i kompetentny.

Bardzo dobry lekarz. Widać że zna się na "rzeczy ", poza tym sympatyczny i bardzo pomocny. Wykazuje troskę o pacjentów i ma bardzo dobre podejście. Jest bardzo ludzki i "nie bierze w łape" - sama się przekonałam. Bardzo ale to bardzo POLECAM.