dr Włodzimierz Kupis

Torakochirurg

Do poprzednich opinii muszę dodać że ma duże poczucie humoru, co zważywszy na stan pacjentów jest bardzo ważnym elementem terapii

Lekarz najlepszy z najlepszych. Wspaniała wiedza godna pozazdroszczenia. Fachowość , kultura, takt w stosunku do chorego i rodziny na wysokim poziomie. Od 8 lat mój mąż żyje dzięki Panu Doktorowi . Perfekcyjna operacja usunięcia całego lewego płuca - nowotwór . Świat zazdrości nam takiego fachowca . W rękach dr Kupisa jesteśmy bezpieczni ! B.J.

Bardzo dobry lekarz.Ja swoje płuca,oddałam w ręce Pana doktora i jeżeli zajdzie taka potrzeba zrobię to jeszcze raz.Polecam jak najbardziej.

Bardzo dobry fachowiec. Rzeczowy i życzliwy. Na pytania zawsze odpowiada, nawet te głupie. Stara się poświęcić tyle czasu ile tylko ma. Naprawdę właściwa osoba na właściwym miejscu. Gdyby wszyscy byli tacy jak Pan doktor to byłoby świetnie

Świetny torakochirurg, kompetentny, uprzejmy i rzeczywiście zainteresowany losem pacjenta. Mimo ogromu zajęć poświecił mi nieodpłatnie ponad 1,5 godz. (dwie wizyty) swojego cennego czasu, objaśniając szczegóły przewidzianej do przeprowadzenia operacji. Z wykorzystaniem nowoczesnej techniki wykonał operację możliwie najmniej inwazyjną metodą, której nie zaproponowano mi w innym, uznawanym za renomowany, warszawskim szpitalu. Dwa dni po operacji zaprzestałem stosować leki przeciwbólowe, dzisiaj w miesiąc po opuszczeniu Instytutu GiChP pozostała mi malutka, sześciocentymetrowa, prawie niewidoczna, blizna – dziękuję Panie Doktorze. Gdyby ktoś potrzebował konsultacji świetnego chirurga, to Doktor Włodzimierz Kupis przyjmuje aktualnie również w warszawskiej przychodni ENEL-MED.

Wciąż poszukujesz "Torakochirurg Warszawa"?

Kraków
Centrm Onkologii-Instytut