dr Włodzimierz Kupis

Torakochirurg

Mam dług wdzięczności wobec Pana doktora Kupisa. Jestem już dwa lata po usunięciu guzków z płuca lewego i prawego (pozostałości po nowotworze złośliwym nerki). Pan doktor wykonał operację możliwie najmniej inwazyjną metodą, szczegółowo objaśniając przebieg przewidzianych operacji. Pan doktor jest świetnym torakochirurgiem, kompetentny, uprzejmy i rzeczywiście zainteresowany losem pacjenta. Moje płuca były w rękach Pana doktora i jeśli przyjdzie taka potrzeba, zrobię to jeszcze raz. Polecam choć wiem że Pan doktor jest bardzo zapracowany. Dziękuję Panie doktorze za każdy dzień mojego życia.

Polecam choć wiem że Pan doktor jest bardzo zapracowany.
Dziękuję Panie doktorze za każdy dzień mojego życia.

Ja również mam dług wdzięczności wobec Pana doktora Kupisa. Jestem już prawie siedem lat po usunięciu torbieli śródpiersia metodą mało inwazyjną i bez powikłań. Wspominam Pana doktora jako sympatycznego człowieka. Wiem, że również dla rodziny pacjenta potrafi być wsparciem.

Do poprzednich opinii muszę dodać że ma duże poczucie humoru, co zważywszy na stan pacjentów jest bardzo ważnym elementem terapii

Lekarz najlepszy z najlepszych. Wspaniała wiedza godna pozazdroszczenia. Fachowość , kultura, takt w stosunku do chorego i rodziny na wysokim poziomie. Od 8 lat mój mąż żyje dzięki Panu Doktorowi . Perfekcyjna operacja usunięcia całego lewego płuca - nowotwór . Świat zazdrości nam takiego fachowca . W rękach dr Kupisa jesteśmy bezpieczni ! B.J.

Bardzo dobry lekarz.Ja swoje płuca,oddałam w ręce Pana doktora i jeżeli zajdzie taka potrzeba zrobię to jeszcze raz.Polecam jak najbardziej.

Bardzo dobry fachowiec. Rzeczowy i życzliwy. Na pytania zawsze odpowiada, nawet te głupie. Stara się poświęcić tyle czasu ile tylko ma. Naprawdę właściwa osoba na właściwym miejscu. Gdyby wszyscy byli tacy jak Pan doktor to byłoby świetnie

Świetny torakochirurg, kompetentny, uprzejmy i rzeczywiście zainteresowany losem pacjenta. Mimo ogromu zajęć poświecił mi nieodpłatnie ponad 1,5 godz. (dwie wizyty) swojego cennego czasu, objaśniając szczegóły przewidzianej do przeprowadzenia operacji. Z wykorzystaniem nowoczesnej techniki wykonał operację możliwie najmniej inwazyjną metodą, której nie zaproponowano mi w innym, uznawanym za renomowany, warszawskim szpitalu. Dwa dni po operacji zaprzestałem stosować leki przeciwbólowe, dzisiaj w miesiąc po opuszczeniu Instytutu GiChP pozostała mi malutka, sześciocentymetrowa, prawie niewidoczna, blizna – dziękuję Panie Doktorze. Gdyby ktoś potrzebował konsultacji świetnego chirurga, to Doktor Włodzimierz Kupis przyjmuje aktualnie również w warszawskiej przychodni ENEL-MED.

W rocznicę od mojej kolejnej 3 już operacji jaką wykonywał Pan Doktor wszystko jest dobrze - przyjęłam leczenie uzupełniające- chemioterapię- obecnie choroba jest jakby w "uśpieniu" - więc ja cieszę się życiem każdego dnia.Nadal jestem zdania że Pan Doktor to świetny specjalista znany i poważany w środowisku lekarskim jest bardzo dobrym fachowcem i zna się na tej pracy ma talent do bycia torakochirurgiem - dzięki za tak wiele Panie Doktorze .... pacjentka. Polecam choć wiem że jest bardzo zapracowany. Wiara,wytrwałość, właściwy czas a nade wszystko fachowiec mogą zdziałać wiele. Powodzenia ...

Powodzenia inni chorzy

Wspaniały lekarz i człowiek.Najlepszy jakiego w życiu poznałam.DZIĘKUJE Panie Doktorze.

Bardzo proszę o jakis kontakt do Pana doktora, nr telefonu, gdzie ma gabinet prywatny. Dziekuję

Dziekuję