dr n. med. Włodzimierz Mikołajczyk

Endokrynolog, Ginekolog

Dobry medyk. Nie wyszłam załamana.Doświadczony lekarz,budzący zaufanie. Była moja pierwsza wizyta i nie ostatnia.

Jestem bardzo mile zaskoczona fachowością. Po raz pierwszy potraktowano mój problem poważnie i zalecono długofalowe leczenie, które przynosi efekty. Wcześniej każdy lekarz, do którego zgłaszałam się z stanami zapalnymi traktował mnie tak samo - leki na 5 dni i tyle. Niestety po 3-4 tygodniach znów nawrót i tak w kółko. W tej chwili zapomniałam czym są te nieprzyjemne kobiece dolegliwości i jestem szczerze przekonana do kwalifikacji. Pierwszy kontakt nastawił mnie troszkę sceptycznie ale gdy już zjawiłam sie na wizyci byłam bardzo zadowolona. Przez długi czas używałam tej samej antykoncepcji mimo,że do najtańszych nie należała spowodowała po 1,5 roku całkowity spadek libido pan Mikołaczyk zmienił ją i po 3 miesiącach moje hormony wracają do normalności za co jestem niesamowicie wdzięczna. Polecam!

wspaniały fachowiec, dokładnie wytłumaczył mi moje problemy chorobowe, podjął właściwą diagnozę, jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na korzystanie z jego usług, oby takich lekarzy było jak najwięcej - gorąco polecam

Doskonały jako fachowiec, wspaniały jako człowiek. Polecony mi został przez znajomą i od tej pory stale korzystam z jego usług.

Dr Mikołajczyk prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona. Był przy porodzie i zajmował się mną do czasu wyjścia ze szpitala. Jest to pierwszy ginekolog u którego nie czułam stachu przed kolejną wizytą. Bezbolesne badanie, a i lekarz bardzo przyjemny ( często żartuje ). Bardzo polecam.

Pan Doktor prowadził moją ciążę i był przy porodzie mojej córeczki. Konkretny,uprzejmy,bardzo skrupulatny, a przede wszystkim skuteczny. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam Pana Doktora

Miałam problemy z nadmiernymi krwawieniami - mięsniaki i wyciekaniem moczu. Byłam u kilku lekarzy. Wszyscy proponowali leczenie operacyjne "za jedym zamachem". Pan Doktor przekonał mnie, żeby załatwić te sprawy oddzielnie i ponieważ wyjaśnił dokładnie dlaczego poddałam się operacji u niego w szpitalu. Każdorazowo był to miły pobyt, gojenie przebiegało szybko i obecnie problemy skończyły się. Z całą pewnością kluczowe było dułogoletnie doświadczenie praktyczne Pana Doktora. Dodatkowo osobiście odbierał moje wyniki badań. Dziękuję Panie doktorze. Zdecydowanie polecam

Nareszcie znalazłam swojego lekarza. Doskonały fachowiec. Miły, uprzejmy kompetentny, choć może nie za bardzo wylewny. ZA to na pewno doświadczony i kompetentny. Prowadził moją ciążę i poród w szpitalu w Kętrzynie (polecam!). Przekonał mnie do porodu naturalnego i z małym wspomaganiem wszystko poszło sprawnie. Dziś już jesteśmy z Joasią w domu i maleństwo śpi sobie spokojnie u mego boku. Gorąco polecam.

Byłam u tego Pana pierwszy raz i zdecydowanie ostatni. Nie słuchał co do niego mówię. Powiedziałam, że kilka dni wcześniej okropnie bolał mnie brzuch i że staram się o dziecko, a on wymyślił sobie że jestem w ciąży i gdy zobaczył, że w macicy nie ma zarodka to skierował mnie do szpitala z ciążą poza maciczną! Oczywiście ta diagnoza była zła. Ból był spowodowany jajeczkowaniem a w ciąży nie jestem. Można sobie tylko wyobrazić jakim traumatycznym przeżyciem była dla mnie taka wiadomość.

Po wizycie u kilku lekarzy myślałam, że Pan Mikołajczyk mi pomoże, myliłam się. Wizyta prywatna a diagnozy brak...