lekarz Włodzimierz Musiał

Laryngolog

2,9
2,9

Pan doktor podczas dyżuru odmówił obejrzenia dziecka z bezdechem nocnym. Nie bo nie. Nie mam pytań.

Doktor umię leczyć lecz niezbyt wie jak obchodzić się podczas rozmowy z pacjentem. Nie chodzi o jakieś obrażanie tylko o nieśmiałość.

Absolutny brak empatii dla człowieka, czy kompetentny , to nie wiem, bo na oddział mnie nie przyjął. Szkoda , że taki nie człowiek musi uczyć lekarzy wchodzących w życie zawodowe . DOBRZE NIE BĘDZIE !

Nie miły opryskliwy wręcz chamski nikomu nie polecam pracuje chyba za karę.... Byłam z córką na wizycie kontrolnej córka nie pełno letnia ale bardzo wysoka to mówił bardzo ktempujace komentarze że wyrośnięta.... Aż głupio że lekarz takie rzeczy a potem jak przyszło do badania i poprosiła o znieczulenie to ja wyzwał od gowniar a ja musiałam na chwile wyjść do rejestracji jak wróciłam to córka była zapłakana bo ja tak wyzwał

Niemiły, lekceważący pacjenta, a do tego bardzo niekulturalny, ciężko mu odpowiedzieć dzień dobry czy do widzenia. Nigdy więcej.

Doktor ma lekcewazacy stosunek do pacjenta. Delikatny jak rzeznik. Nieuprzejmy. O wszystko trzeba pytac, mruk, sam nic nie powie. Zdarzy mu się usmiechnac lub zmienic ton dla ładnej dziewczyny.

Bardzo kompetentny lekarz.Wykonał mi zabieg w szpitalu-bezinteresownie-tylko z własnej woli- mimo,że miał tylko sprawdzić -skonsultować stan moich uszu.Byłem tylko skierowany na konsultacje z innego oddziału.Takich lekarzy więcej.Szkoda,że nie przyjmuje Pan doktor prywatnie.

Nie polecam tego lekarza, nie miły, bezczelny, pacjenta traktuje jak wroga, nie wiedział co mi jest, skierował mnie do rodzinnego, zamykając koło, Przy innym lekarzu mnie poniżał, szybko wypisał kartę informacyjną i wypuścił do domu, tekst który powiedział do końca życia zapadnie mi w pamięć " Najlepiej na NFZ przyjść bo darmowe badania". Miałem bardzo sine uszy, Pani doktor z pogotowia skierowała mnie na oddział do szpitala na bielanach, wchodzę do gabinetu, a pan dr do mnie " jak panu zaczerwieni się twarz, też Pan idzie do lekarza?!" wciągu 30 min miałem uszy czarne, kark czerwony, dodatkowo krwawienia po 1,5 godziny, ale dla doktora to bzdura, pytam się w takich sytuacjach, dlaczego tacy ludzie składają przysięgę Hipokratesa???!!!!!! Nie polecam, jeśli chcecie naprawdę być dobrze potraktowani i wyleczeni, szukajcie innych lekarzy SPECJALISTÓW!

Czas oczekiwania na izbie przyjęć (jedyny pacjent) ok 1,5h. Trudno ocenić kompetencje lekarza, który kompletnie lekceważy pacjenta, jest bardzo nieuprzejmy i absolutnie niegodny zaufania i nie zasługuje nawet na jedynki w tej skali. Kompetencje poniżej zera, kompleksowość podejścia znacznie poniżej zera, tłumaczenie choroby i leczenia - "rzeźnik", uprzejmość - tu trzeba by użyć niecenzuralnych słów. W razie pytań służę wyjaśnieniami.

wspaniały fachowiec godny całkowitego zaufania

wspaniały fachowiec godny całkowitego zaufania