lekarz Włodzimierz Pięta

mięśnie,
leczenie złamań,
osteoporoza.
Godziny przyjęć:
Prywatny gabinet lekarski, os. Kościuszkowców 13, rejestracja: 601 578 050 Godziny przyjęć: wtorek-czwartek 17.00 - 18.00, 62-020 Swarzędz,
Zespół Gabinetów Specjalistycznych, ul. Grochowska 50, rejestracja: 61 662 44 77, Godziny przyjęć: piątek od 15.00, codziennie rejestracja od 13, Poznań

Lekarz TRAGICZNY. Nigdy nie zbadał, nawet nie spojrzał na problematyczne narządy ruchu. Na pierwszej wizycie chciał mnie zbyć, jednak po RTG okazało się, że faktycznie nie mam kawałka kości w stawie skokowym to zlecił MR, na inne dolegliwości innych części ciała zbył całkowicie, Na następnej wizycie która trwała 7 min z czego "lekarz" odebrał 2 telefony, przeczytał opis MR i powiedział, że wszystko GIT i trzeba uważać XD. Jak przekazałem, że nasiliły się problemy z nadgarstkiem - to powiedział, że muszę wrócić do rodzinnego po skierowanie (skierowanie miałem na kostkę) i wrócić do niego bo on nie skieruje dalej na rehabilitacje itp. Tragedia to mało powiedziane. Wywalone na pacjenta całkowicie. Omijać szerokim łukiem bo i tak nic nie pomoże.

Nie zgadzam się z opinią że lekarz ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi. Odradził mi badanie które finalnie postawiło prawidłową diagnozę. Brak uprzejmości kojarzę spaczonym poczuciem humoru i wychowaniem w trudnych czasach, ogólnie pomijalny problem. Natomiast nie jest pomijalnym problemem stwierdzenie lekarza: 'jest Pan zdrowy ale cierpiący' i skierowanie na rehabilitacje. Jak macie poważny problem radzę omijać.

Nie zgadzam się z opinią że lekarz ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi.
Odradził mi badanie które finalnie postawiło prawidłową diagnozę.
Jak macie poważny problem radzę omijać.

Lekarz wybitny. Przywieziono mnie do szpitala po wypadku samochodowym. Miałem połamane nogi, w tym złamanie otwarte. Lewą nogą miała być amputowana pod kolanem, ale Doktor Pięta postanowił inaczej. Leczenie trwało wiele miesięcy, ale mam obie nogi i mogę normalnie chodzić. Pozdrawiam Doktora.

Lekarz, który ani nie pomoże, ani nie zaszkodzi. Z jakimkolwiek problemem ortopedycznym, lepiej poszukać lekarza, który nas uzdrowi. Nie polecam dr. Pięty

Lekarz arogancki, nieuprzejmy,grubiański. Kompetencje trudno ocenić, bo po pierwszym kontakcie chce się od razu poszukać innego lekarza. Za uprzejmość otrzymał jedną gwiazdkę tylko dlatego, że nie można nie przyznać żadnej.

Bardzo dobry lekarz i człowiek.Leczę się wiele lat z pełnym zaufaniem i zrozumieniem z jego strony,a to nie jedyny do,którego przychodzę.Jest to człowiek pełen zaufania i zrozumienia.Chyba jedyny,który jest tak pomocny w leczeniu.Rozumie problemy drugiego człowieka.Bardzo go pozdrawiam i życzę dużo zdrowia i dalszego dobrego podejścia do pacjenta.

W sumie chłop swój kurka panie, ale jak mi kolana przestrzelił to kurwa do dzisiaj se chodzić nie mogę, jeżdżę bentleyem (wózkiem), ale miło mi się rozmawiało, 5!

Pan doktor jest fachowcem z długoletnim doświadczeniem. Na pierwszej wizycie zlecił kompleksową diagnozę (rezonans i neurochirurg), zadaje pytania. Moim zdaniem dobrze diagnozuje i leczy. Polecam każdemu.

Bardzo dobry lekarz z wieloletnim doświadczeniem,polecam osobom odpornym psychicznie,mnie wyleczył bardzo dobrze,duży szacun doktore

Leczyłam u tego Lekarza stopę. Pomógł mi, a próbowało już trzech przed nim. Dzięki niemu znowu biegam, nie mówiąc o chodzeniu.