dr n. med. Włodzimierz Piwowar

Chirurg dziecięcy

Dodaj opinię Umów wizytę

Wspaniały fachowiec, człowiek, którego nie da się nie lubić. Podejście za równo do dzieciaków jak i rodziców idealne, zawsze znajduje czas na rozmowę. Przy każdej z operacji jako rodzice oddawaliśmy dziecko pod jego opiekę w pełni spokojni i świadomi na czym będzie polegać dany zabieg. Nasza córka wręcz go uwielbia. Oby takich lekarzy było jak najwięcej.

Z doktorem mieliśmy przyjemność poznać się przed operacją naszego Synka - rozszczep wargi. W chwili obecnej jeździmy raz w roku na konsultacje. Jedyne czego brakuje Panu doktorowi to czasu, ale w pozytywnym znaczeniu. Pacjentów jest dużo a czas ograniczony. Jako człowiek, uprzejmy, który stara się rodzicom wytłumaczyć "po ludzku" co i jak, a nie lekarskim slangiem gdzie nikt tego nie zrozumie. Jestem pełen podziwu za zaangażowanie w prace i w przyszłe życie tych "maluchów" którymi się opiekuje od strony medycznej. Dziękujemy Panie Doktorze.

Wspaniały lekarz i człowiek.Bardzo miły ,uprzejmy,życzliwy po prostu ludzki.Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i dla każdego ma czas.Wszystkich traktuje jednakowo.W swoją pracę wkłada dużo serca i zaangażowania.Zawsze tak samo pogodny i radosny.

Wspaniały człowiek i wybitny Lekarz - przez duże "L". Jest jednym z niewielu lekarzy, którzy dla chorego neurologicznie dziecka zrobią tyle samo co dla zdrowego. Pełen profesjonalizm, wspaniały kontakt z opiekunami małych pacjentów, do tego cierpliwość i serdeczność. Jedyne słowo jakie przychodzi mi na myśl wspominając Pana doktora to: Anioł.

Bardzo dobry lekarz i zarazem wspaniały człowiek nigdy nie poznałem takiego lekarza, operował mi córkę rozczep podniebienia nie ma ani śladu mała już ma 4 latka i rozwija sie swietnie mówi już wyraźnie jeździmy raz w roku na kontrole do IMD zawsze podchodzi do wizyty profesjonalnie i najważniejsze ze nie traktuje rzeczowo, zawsze doradzi co jeszcze można zrobić by dziecko mogło wyraźnie mówić. Dziękujemy Panie doktorze za wszystko. Wspaniały lekarz.

Wciąż poszukujesz "Chirurg dziecięcy Warszawa"?

Warszawskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.
ulica Wynalazek 4
Centrum Medyczne Fundacji Zdrowie
Al. Dzieci Polskich 17
Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D
Chirurgia plastyczna i odtwórcza dzieci i dorosłych
Kozia 9 m.16
Prywatny Gabinet Lekarski
al. Stanów Zjednoczonych 23/14
SPSK im. Prof. Adama Grucy w Otwocku
ul. Konarskiego 13
05-400 Otwock
Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO"
ul. Opaczewska 43 lok.125 (I piętro)

Maria Boczar

Chirurg dziecięcy