lekarz Włodzimierz Podciechowski

Opiszę sytuacje z przychodni z ul. Zofii Nałkowskiej gdzie można było słyszeć cały przebieg wywiadu z pacjentami dzięki papierowym ścianom. Praktycznie wszycy pacjenci zostali skierowani przez towarzystwa ubezpieczeniowe do tego pana i wszyscy otrzymali negatywną opinie a co za tym idzie brak odszkodowania, cały wywiad pan doktor przeprowadzał w sposób uwłaczający godności pacjenta, podważał bóle, objawy itp u pacjentów, szukał na siłę pojedynczych słówek aby tylko zakreślić odpowiednią rubryke na szkode pacjenta. Poza niekompetentnym przeprowadzeniem wywiadów rownierz było słychać chamskie komentarze doktora wobec pacjentek na temat ich wyglądu, sposobu ubierania. ...

Warto po tym udać się do innego ortopedy po normalną opinie co do swojego stanu zdrowia.
Omijajcie dr podciechowskiego szerokim łukiem, a jego ciepłe relacje z towarzystwami ubezpieczeniowymi zgłoszę dalszym organom...

Najlepszy i najbardziej profesjonalny lekarz jakiego spotkałem ,jestem jego pacjentem od 12 lat i za każdym razem jestem zadowolony i "naprawiony "

nie bada piszę co mu firma ubezpieczeniowa karze . Choć wie iż lekarze ZUS zakwalifikowali wypadek w pracy / złamanie 162b za co jest 15 do 25% . Opisuje ze noga jest zniekształcona prawda upośledzona ruchomość prawda a i tak daję 162a. Tak jak karzę mu ubezpieczyciel.

więcej nie pójdę do tego lekarza - jest dziwny. no i koszt wizyty jest mocno przesadzony. nie odpowiadał na konkretne pytania, tylko rozgadywał się ogólnie. żałuję, że wcześniej tu nie sprawdziłem opinii.

Moja pierwsza wizyta.Otrzymałam zlecenie na wyniki,by móc ustalić przyczynę dolegliwości.

Może zna się na tym co robi i jest kompetentny w swoim fachu, ale zraził mnie do siebie. Po tym jak zadawałam mu duzo pytan dotyczących stanu bioderek mojego 2-miesiecznego dziecka i powiedziałam mu ze jestem sama z dzieckiem zaczął mi wkrecac ze czuje sie samotna i ze mam wielkie obawy ze sobie nie radze do tego stopnia ze sie popłakałam. Nagle zaczął wmawiac mi zaburzenia emocjonalne, depresję poporodową i wysyłał do psychiatry. Więcej nie pójdę do tego lekarza chocby był ostatnim na ziemi.

Wielki szacun dla Pana doktorze!!!! Oby takich wiecej lekarzy było u nas to wszyscy byli by zdrowi):)

Koszt wizyty porażający. wyluzowany ale w złym stylu. zwalał winę na mnie, że połamałam rękę a byłam uczestniczką wypadku i wcale mi nie do śmiechu

Doskonały specjalista - bardzo mi pomógł a chodziłem już 2 lata po innych lekarzach. Polecam z całego serca

Nie jestem zadowolona z porad ktore mi doktor polecil

Nie jestem zadowolona z porad ktore mi doktor polecil