lek. dent. Włodzimierz Prokopowicz

Najlepszy stomatolog do jakiego trafiłam w swoim życiu. Polecam,pełen profesjonalizm, a leczenie perfekcyjne.Joanna

Wspaniały i bardzo kompetentny lekarz.Chodzę do niego od ponad 12 lat ( być może od początków pracy Pana Doktora)i nigdy nie musiałam zgłaszać żadnej reklamacji a każdy ząb dopracowany jest perfekcyjnie, tak jak powinien.Leczenie jest bardzo dokładne i kompleksowe, z materiałów bardzo dobrej jakości.Każda podjęta czynność jest bardzo dokładnie wyjaśniana przez co pacjent wie co będzie miał za chwilę robione.Nigdy nie zamieniłabym tego lekarza na innego, ale mam problem gdyż niedawno wyjechałam z Warszawy na stałe i bardzo ciężko w małym mieście o dobrego i profesjonalnego ,,fachowca od zębów", szczególnie dla osoby która ma na ich punkcie bzika.Nie mogę odżałować Pana Doktora i gdy tylko jestem w stanie jadę do Warszawy ponad 150 km po prostu po to, aby mieć piękne i zdrowe zęby dzięki TAKIEMU LEKARZOWI.Serdecznie pozdrawiam Pana Doktora i jego asystentkę panią Jolę. Marta

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134