Wlodzimierz Puwalski

Lecze sie u dr Puwalskiego od ponad 20 lat, uwazam ze jest wspanialym dentysta, podchodzi do pacjenta z humorem i to poamga gdy ktos boi is wizyty u dentysty. Tylko 2 razy w zyciu bylam u innego dentysty i oni byli pod wrazeniem moich zebow, takze na pewno Dr Puwalski jest godny polcenia. Ja k tylko jestem w Polsce to zaraz lece na wizyte do neig, zeby sprawdzic czy wsyztko jest wporzadku. Goraca polecam.

Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam

Odradzam, odradzam i jeszcze raz odradzam

Efektem jednej z 3 moich wizyt u pana doktora było opuszczenie gabinetu z płaczem. Nieuprzejmy, zgorzkniały, wyniosły, taktuje pacjenta przedmiotowo. Chyba najwyższy czas panie doktorze odejść na emeryturę, albo udzielać jedynie porad prywatnych, gdzie jak widzę następuje pełna mobilizacja na myśl o świeżej gotówce. Być może podejście pana Puwalskiego do mojej osoby wynika z tego,że jestem zbyt młoda aby traktować mnie z należytym szacunkiem. Nie życzę pan doktorowi aby spotykał na swojej drodze tak nieuprzejmych ludzi jak on sam.

Pan doktor jest super, wyrwał mi ósemke która była ropna, nic mnie nie bolało nawet nie wiem kiedy mi usunął zęba, cała wizyta trwała góra 30min a samo usunięcie zęba może z minutę. Bardzo boje sie stomatologów, wiele sie wycierpiałam ale od tej pory bede chodzic tylko do dr Puwalskiego szkoda ze ma tylko takie wysokie ceny.... ale warto. w zamian za to nie polecam dentusa!!! nigdy tam nie chdzcie jak chcecie umierac z bólu na fotelu i jeszcze potem tydzień po zabiegu.

Do gabinetu weszłam w wielkim stresie. Dr. trochę pożartował, aby mnie uspokoić. Przy zabiegu usunięcia mi ósemki pomagała mu pielęgniarka, też miła osoba. Znieczulenia w postaci zastrzyku nie czułam. Później dłubał, wiercił i nawet nie wiem kiedy wyrwał mi ząb mądrości w całości - obyło się bez dłutowania ( ząb w połowie był pod dziąsłem, gdyż brakowało mu miejsca w szczęce). Na końcu szycie dziąsła. Nic nie bolało. Zabieg trwał ok.30 min. Serdecznie polecam !!!

Pan doktor źle osadził mi korony porcelanowe,spowodowały chorobę dziąseł.Efekt taki,ze muszę je wszystkie(po kilku miesiącach!!!) wymieniać u innego stomatologa, gdyż dr Puwalski nie potrafił przyznać się do błędu.Z pewnością jest dobrym chirurgiem szczękowym.Ma pewną rękę,dobrze usuwa zęby,ale jeśli chodzi o stomatologię estetyczną, protetykę-nie polecam!

Pan Doktor pracuje na trochę przestarzałym sprzęcie, np. nie ma ssaka, ani nie używa serwetek osłaniających odzież pacjenta. Poza tym jest dobrze, najważniejsze, że jest dobrym fachowcem

REWELACYJNY LEKARZ,POLECAM SZCZEGOLNIE TYM ,KTORZY MAJA LEK PRZED DENTYSTA,Z GABINETU WYCHODZI SIE ZADOWOLONYM I USMIECHNIETYM,NAJLEPSZY SPECJALISTA W TORUNIU,JEDYNY MINUS TO WYSOKA CENA

Super lekarz, polecam wszystkim.Nie zamieniłabym na innego. Leczę zęby u niego od ponad 15 lat.

jest duzej klasy fachowiec,leczac u niego zeby oraz robiac proteze nie mialem zadnych komplikacvji ,proteza byla dobrze dopasowana