Włodzimierz Rottke

Jeden z NAJLEPSZYCH LEKARZY ginekologow-położników jakich znam.Bardzo miły i kompetentny.Doskonale przygotowany,ma wspaniałe podejście do pacjentki.Zawsze uśmiechnięty i spokojny.Prawdziwy lekarz z powołania.Pozdrawiam-Tak trzymać Panie Doktorze!

Rok temu prowadził moją pierwszą ciążę, która od początku była zagrożona. Lekarz wydawał się bardzo kompetentny, był przemiły i bardzo opiekuńczy. Ciąża jakoś się utrzymywała. Jednak los chciał, że dziecko przyszło na świat 6 tygodni za wcześnie. Rozpętała się paniczna walka o życie mojego dziecka. Bardzo szybki transport do Olsztyna, masa aparatury, leków i respirator. Diagnoza była straszna. Tak zły stan zdrowia mojej kruszynki spowodowały leki przepisane przez doktora na powstrzymanie skurczów.

Lekarz ok, ale na prywatnych wizytach nie otrzymałam zapewnienia że przy porodzie będę mogła skorzystać ze znieczulenia zewnątrz-oponowego ( chciałam rodzić w Biskupcu ) - po prostu doktor trochę wciskał mi kit -że mogę żądać, itp. ale nie wiadomo czy dostanę!!! Po wnikliwie przeprowadzonym rozeznaniu wiadomym jest że w Biskupcu lekarze skąpią pacjentkom takiego znieczulenia, dlatego też przeniosłam swoje wizyty ( do końca ciąży )do Olsztyna i to PAŃSTWOWO do Szpitala Wojewódzkiego - dodam że musiałam wykonać niezliczoną ilość badań - oczywiście refundowanych ( czyli odwrotność aniżeli w gabinetach prywatnych ) a na oddziale rodzące pacjentki otrzymują znieczulenie na ŻYCZENIE I TO JEST NORMA- za to płaci NFZ. Ja również takie otrzymałam. Czyli drogie Panie - same to oceńcie. W dzisiejszych czasach Panie Doktorze takie znieczulenie to zwykły standard, a w Biskupcu rodzi się jeszcze jak w średniowieczu. Co za paradoks kiedy idziemy do Stomatologa to każdy panikuje i prosi o znieczulenie- a to tylko ząb, ale jak urodzić dziecko to ZAPOMNIJCIE Drogie Panie. Ciekawa jestem jak załatwiona byłaby sprawa rodzenia dzieci gdyby natura taką przyjemnością obarczyła mężczyzn...??? Pozdrawiam.

Polecam:) teraz jestem 2 raz w ciąży i Dr. Rottke jest lekarzem prowadzącym i jestem bardzo zadowolona:)

Najlepszy lekarz u jakiego bylam :) POLECAM !! !! !! Naprawde WARTO !! !! !!

Najlepszy lekarz u jakiego bylam :) POLECAM !! !! !! Naprawde WARTO !! !! !!

super lekarz:! Prowadził moją pierwszą ciąże i był też przy porodzie 7 miesięcy temu:)

Mam 35 lat. Syna, dzięki doktorowi urodziłam prawie 13 lat temu, dwa lata później przyszła na świat Oleńka. Jak rodził się synek, doktor przyjechał z konferencji w Poznaniu żeby być z nami. Wesoły, wiedzę miał już wtedy niesamowitą. Moje dzieci są zdrowe, silne i śliczne, ponieważ opiekę miały wzorową!!!

wspaniały lekarz.Prawdziwy lekarz z powołania,dba o swoje pacjentki.

wspaniały lekarz.Prawdziwy lekarz z powołania,dba o swoje pacjentki.

Chodziłam do niego z zagrożoną ciążą,donosiłam ja szczęśliwie do końca,mogłam dzwonić do niego z każdą wątpliwością i zawsze udzielił rady bądź przyjmował na wizytę,polecam zna się na tym co robi i zawsze chętnie pomoże pozdrawaim

kompetentny, rzeczowy, bardzo miły Pan doktor wyleczył mnie z moich nawracających dolegliwości, skrupulatnie tłumaczy każdą dręczącą sprawę