lekarz Włodzimierz Stolarczyk

Witam, parę dni temu okazało się, że niestety moje maleństwo nie przyjdzie na świat, po czym miałam wizyte u Pana Doktora. Był bardzo uprzejmy, pomyślałam : może ze względu na sytuację, ale kierując mnie na oddział wszystko dokładnie wytłumaczył. Mało tego , kiedy poprosiłam żeby to ona wykonał zabieg kolejnego dnia zgodził się bez żadnego ale, chociaż wcale nie musiał bo w zasadzie kończył już swój dyżur. Naprawdę czytając te wszystkie negatywne opinie jestem bardzo zaskoczona. Mam zamiar dalej chodzić na wizyty do Pana Stolarczyka i mam nadzieję, że nigdy ...

Witam,
parę dni temu okazało się, że niestety moje maleństwo nie przyjdzie na świat, po czym miałam wizyte u Pana Doktora. Był bardzo uprzejmy, pomyślałam : może ze względu na sytuację, ale kierując mnie na oddział wszystko dokładnie wytłumaczył. Mało tego , kiedy poprosiłam żeby to ona wykonał zabieg kolejnego dnia zgodził się bez żadnego ale, chociaż wcale nie musiał bo w zasadzie kończył już swój dyżur. Naprawdę czytając te wszystkie negatywne opinie jestem bardzo zaskoczona. Mam zamiar dalej chodzić na wizyty do Pana Stolarczyka i mam nadzieję, że nigdy nie wystawię tu żadnej negatywnej opini. Jeszcze raz dziękuję Panu Doktorowi i polecam z czystym sumieniem.

taki prosty człowiek, ani miły ani niemiły, normalny.na razie jestem z niego zadowolona, prowadzi moją ciążę, kieruje na usg, wydaje zwolnienia lekarskie na 4 tygodnie, nie jest nastawiony na tylko na zysk,pamięta o swoich pacjentach.

Jestem zadowolona, Pan doktor jest miłym, rzeczowym człowiekiem, jestem Jego pacjentką od 7lat.

bardzo mily i sympatyczny lekarz,prowadzil mi dwie ciaze,i wszystko bylo dobrze,nigdy nie mialam problemow z dogadaniem sie.

Lekarz beznadziejny nie polecam tego lekarza nikomu po poronieniu mojej narzyczonej nakrzyczal na nia ze chciala tego zwykly cham

Pan Włodzimierz o przemiły człowiek ale nic poza tym:) pozdrawiam

Pan Włodzimierz o przemiły człowiek ale nic poza tym:) pozdrawiam

No cóż.. Ostatnie dwie wizyty niestety nie należą do najmilszych. Był opryskliwy,niesympatyczny wręcz chamski. W dodatku niedelikatny. Z początku byłam zadowolona..

No cóż.. Ostatnie dwie wizyty niestety nie należą do najmilszych.
Był opryskliwy,niesympatyczny wręcz chamski.
W dodatku niedelikatny.
Z początku byłam zadowolona..